Diyet ve Zayıflama

1000 Kalorilik Diyet

1000 Kalorilik Diyet Nasıl Yapılır

Diyet Yapmak bazı kişiler için zordur. Diyet Listesi hazırlarken, Kalori ve Protein bakımından dengeli beslenme yapılacak Diyet Listesi hazırlanmalı.1000 Kalorilik Diyet son zamanlarda özellikle kadınlar tarafından çok merak ediliyor. Spor ve Vücut geliştirmesi yapanlarda 1000 Kalorilik Diyeti merak ediyorlar. Bilindiği üzere, gün içerisinde Maksimum olarak gün içerisinde 1200 Kalori tüketilir. 100 Kalori almak için, gün içerisinde diyet listesini çok iyi hazırlamak ve buna dikkatli bir şekilde uymak gerekiyor.

1000 Kalorilik Diyet
1000 Kalorilik Diyet

Sabah Kahvaltısını erken yapmak çok önemli. Eğer kahvaltı geç yapılırsa, kalori olarak 1000 Kaloriye ulaşılamaz yada daha fazla kalori harcanır.

SABAH

– Sabahları şekersiz olmak kaydıyla İstediğiniz kadar “ Çay ve Kahve” içebilirsiniz. Bunda bir sınırlama yok. Ancak dediğimiz gibi Şekersiz olmak kaydıyla

– 1 Kibrit Kutusu az yağlı Beyaz Peynir

– 1 İnce dilim Kepekli veya Buğday Ekmeği

ÖĞLEN

60 GR Kırmızı Et Tüketimi, 1 Kutu Küçük Ayran, Yağsız Salata, 1 İnce Dilim Ekmek Kepekli olarak

AKŞAM

8 Yemek Kaşığı Sebze Yemeği, ½ Kaşık Yoğurt, 4 Yemek Kaşığı Pirinç ve Bulgur Pilavı.

1000 Kalorilik Diyet bu şekilde basit olarak hazırlarsınız. Kalori açısından bu dereceleri kaçırmamak ve mümkün olduğu zaman Diyete uymak gerekiyor. Eğer, yukarıdaki Listede yer alan Yiyecekleri aşarsanız, 1000 Kalori diyeti kaçırırsınız. Sabah erken kalkarak, bu tarz diyetleri yapmak daha kolay ve daha mümkün olurken, aynı zamanda Kalori açısından vücudunuza daha çok katkı yaparsınız. 1000 Kaloriyi aşarsak ne olur? Sorusunu soranlarda çok. 1000 Kalori aşılırsa eğer, Standart Kaloriye geri dönmüş olursunuz. Vücut geliştirmeniz uzun zaman alabilir. Zayıflamak isteyenler de aynı kilolarında kalırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu