Genel Kültür

Adres teyidinde il nüfus müdürlüklerinden alınan yerleşim yeri belgesi kullanılabilir mi?

Mali Suçları Araştırma Kurulu (Masak) yönetmeliğinde yer alan 6. maddesinin 3. fıkrasında adres teyidi ile ilgili yer alan madde gereği, il nüfus müdürlüklerinden alınan yerleşim yeri belgesinin adres kanıtın da kullanılabileceği yazmaktadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu