Ne iyi Gelir

Ağız Yarasına Ne İyi Gelir

Ağız Yarasına Ne İyi Gelir ?

Ağız Yarası, yemeklerden haz alamama, su içerken bile rahatsız olma ve hayatın tadından soyutlanma demektir. Ağız yaralarının oluşma nedenleri farklıdır. Ağız içerisinde “ Virüslerin” birikmesinden kaynaklı oluşumlar vardır. Bazı genetik bozukluklar ve sık olan rahatsızlıklar buna neden olabilir. İnsanın vücudunda olan hastalıklar yüzünden, ağız kısmın da bakteri birikmesi yaşanır. Bu nedenle de zaman Dil üzeri, diş kenarları ve Damak kısmın da ciddi yaralar oluşabilir. Ağız yaralarına iyi gelen Bitkiler ve sıcak içecekler vardır. Gelin onları tanıyalım;

Ağız yarası tedavisi
Ağız yarası tedavisi

Çay: Sıcak Çay içilmesi, yaraların üzerindeki Bakteri ve Virüsleri ciddi oranda temizler. Çayın içinde yer alan Virüsler, çayın içindeki Doğal etkiler sayesinde dışarıya çıkar. Buda Yaraların kısa sürede kapanmasını sağlar.

Altınmühür: Doğada ender bulunan, çok şifalı olan bitkilerden biridir. Altınmühür olarak geçer ve içerisindeki doğal zenginlikler sayesinde, vücut üzerinde harika etkiler bırakır. 1-2 kaşık alınarak Çay gibi demleme yapın. Günlük içildiği zaman çok olumlu bir etki yapar. Ağız yaraları üzerindeki bakteri ve Virüsleri ciddi oranda temizler.

Meyan Kökü: Doğadaki mucizevi Bitki türlerinden biri. Ahmet Maranki kitaplarında da çokça okuduğunuz bitkidir. Sıcak su içerisine atılarak içilebilir. Midedeki Asitleri bile yakar. Yaralara çok iyi gelir. Yaraların üzerinde salgılanan Sıvı şeklinde ufak gözüken Asitler olur. Bunları yakma konusunda Meyan Kökü Mucize bir katkı yapar. Kesinlikle içilmesi ve tüketilmesi gereken Şifalı bir Bitki.

Adaçayı: Adaçayının içerisindeki yeşil ve doğa mucizesi şifalı etki sayesinde, Ağız yaraları kısa sürede kapanabilir. Adaçayını 2 veya 3 gün devamlı içilmesi halinde. Ağız kısımlarında oluşan Virüsleri kısa sürede kapatır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu