Evlenilemeyecek Erkekleri Nasıl Anlarız?

Evlilik bir insanın yaşantısı açısından çok önemlidir. Tüm hayatını etkileyebilir. ciddi bir karar olduğu için evliliğin en ince ayrıntısına kadar düşünülmesi çok önemlidir. Bununla birlikte evlilik kararı alırken erkeklerin olduğu gibi bayanlarında aldığı en ciddi kararlar arasında yer almaktadır. Yapılan araştırmalar ve gözlemler sonucunda evlilik kararının bayanlar tarafından daha olgun bir şekilde karşılandığı ancak erkeklerin bu durumda bazı pürüzlere takıldığı ortaya konulmuştur.

Evlilik kararı alırken bayanların karşısındaki erkeğin evliliğe hazır olup olmadığını anlaması gerekmektedir. Böylece daha sağlam bir evlilik temeli kurulabilir. Bazı erkekler davranışları ile aslında evliliğe hazır olmadıklarını ya da huzursuzluk eğiliminde olduklarını belli etmektedirler. Erkeğin tavırlarının en iyi şekilde analiz edilmesi evliliğe hazır olup olmadığı konusunda ipuçları vermektedir.

Evlilik kararı veren bayanların erkeklerin tavırlarını gözden geçirmeye ihtiyaçları vardır. Gidilen bir mekan içerisinde erkeklerin tavırlarını gözlemlemek garsona dahi davranışlarına bakmak çok önemlidir. Bununla birlikte her zaman sadece size değil kadınlara karşı nazik davranan erkeklerin evlilik içerisinde de uyum içerisinde olduğu ifade edilmektedir. Ciddi ve evlenmeye uygun olan erkekler her zaman sevgilisinin fikirlerini ve düşüncelerini dinleyen aynı zamanda da değer veren erkekler eşini mutlu  etmeyi bilen ne istediğinin farkında olan kişiler olarak ifade edilebilir. Sürekli yalan söyleyen, alkol alışkanlığı olan ve bununla birlikte aldatma eğiliminde bulunan kişilerin evlenmeye uygun olmadığı ifade edildi.