Pubg

Gameloop ve Tencent Gaming Buddy Hakkında Her Şey, Gameloop Hata ve Çözümleri

Konu Başlıklarımız

Gameloop En Son Sürüm AIO (hepsi bir arada) 2021’de PC için

Gameloop 2021 (Tencent Gaming Buddy indir) 120FPS güncelleme sürümü, Windows PC için En İyi Android Emülatörlerinden biridir. BT En popüler savaş royale video oyunları oynamak için Tencent Oyun Şirketi tarafından oluşturulan PUBG Mobil , Duty Mobile Çağrı , kavga yıldız düşük seviye oyun PC’de. oyun döngüsüne tamamen yeni bir yeniden adlandırma markası ile gelen güncellenmiş TGB sürümüdür. Bu emülatörün en iyi özelliği gecikmesiz, sorunsuz oyun, yüksek kaliteli grafik oyun deneyimidir.

gameloop-4.2
gameloop-4.2

 

 

GameLoop 7.1 Beta İndirmesi (2021 En Son) Windows 10,7,8

Bu yeni resmi emülatör , PC Ekranınızda size birçok popüler android oyun deneyimi sunan Nox Player gibi hala en iyi android emülatörüdür . Düşük ping sorunu durumunda ağ performansını optimize etmek için yeni bir yerleşik özellik ile birlikte gelir. Yeni GameCenter, PUBG Mobile, Garena Free Fire, Call of Duty Mobile, Clash of Clans, Clash Royale, Brawl Stars, Arena of Valor, ludo star, Clash of Kings, Candy Crush dahil olmak üzere en iyi android oyunlarını indirip oynamanıza izin veriyor Saga, Rise of Kingdoms, Idle Heroes ve diğerleri.

 

Şimdi Al PUBG MOBILE 1.3 3. Yıldönümü Güncellemesi APK

 

 

 

İsim:

iodine logo e1594404199716

Oyun Döngüsü

Sürüm:

(Beta 7.1)

Dil:

ingilizce

Boyut:

1,9 MB

Son Güncelleme Tarihi:

04/22/2021

Şirket:

Tencent

Değerlendirme:

 

 

Tencent Gameloop Tüm Sürüm İndirme bağlantıları

Günlükleri Değiştirme : 4.4 kullanıcıları 7.1 Beta Engine’e yükseltme

Gameloop 4.1.20.90 ( NEW 2021 ) İngilizce

Gameloop 7.1 Beta İngilizce 

Gameloop Sürümü: Vietnam

Gameloop Sürümü: Kore

Gameloop Sürümü: Güneydoğu Asya

Sevgili kullanıcılar, Gameloop’un yeni bir sürümünü yayınladık. Bu denir AIO’yu (all-in-one) sürümünü . Çince ve küresel versiyonların bir karışımıdır .

[Gameloop Güncellemesi] – 04/23/2021 Sevgili Oyuncular,

Sevgili Kullanıcılar, Gameloop Güncellemesi Artık Hayatta

Değişiklikler: – Tüm kullanıcılar AIO sürümüne geçti (Hepsi Bir Arada):

Main Version : 4.1.20.90

UI:3.21.2112.81

Market:3.11.1277.81

Yeni anahtar eşleme güncellemeleri gönderildi.

-Yeni Mod tuşları – Anahtar Sorunlarını Canlandırın

Not: Hükümet veya isp engellemelerine sahip kullanıcılar, motoru çalıştırmak içinbir VPN kullanmalıve anahtar eşlemeyi güncellemek için kapatmalıdır.

Oyun döngüsü sistem gereksinimleri:

Herkes bilgisayarında farklı FPS Oyunları oynamak ister, ancak düşük profilli oyun bilgisayarları nedeniyle daha iyi bir oyun deneyimi elde edemezler. PC için TGB emülatörü, MacBook sürümü için mevcut değildir, ancak yalnızca 64bit ve 32bit’i destekleyen Windows platformunda çalışır.

 • PUBG Mobile için motor desteği ve Android 7.1.2
 • 60, 90, 120 FPS’yi destekler
 • Hile önleme özelliği ekleyin

Minimum

Sistem: Windows 7,8,10 ve üzeri

İşlemci: Intel / AMD çift çekirdekli ve üstü

Bellek: 2GB RAM

Ekran Kartı: Intel / AMD / NVIDIA

SoundCard: –

Önerilen

Sistem: Windows 7,8,10 ve üzeri

İşlemci: Intel / AMD i5 ve üzeri

Bellek: 8GB RAM

Ekran Kartı : Intel / AMD / NVIDIA ayrık grafikler, GTX660 ve üstü

SoundCard: –

GameLoop Kore versiyonu Uygulamasını yüklemek için , Android 4.2 veya daha üstünün en son sürümüne ve GameBuddy uygulamasının bir kopyasına ihtiyacınız olacak.
Ancak, bu özelliklere doğrudan MAC veya PC’nizdeki Android uygulamasından erişmek için Gameloop’u indirmeniz ve yüklemeniz gerekecektir. Bilgisayarınızı mobil cihaza geçirmenize yardımcı olacak bir dizi seçenek vardır, bu nedenle birkaç alternatif keşfetmekten korkmayın. Teknoloji, Windows uygulamalarınızı sorunsuz bir şekilde aktarmanıza olanak tanır ve hem Windows hem de MAC / PC’de sanal ortamda hayatta kalma yeteneğine sahiptir, ancak mobil oyunları seven oyuncular için idealdir.

Bu bir zorluk gibi görünebilir, ancak stresi durdurun ve basit engelleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak bazı basit araştırmalar yapın. Acele etmeyin, Windows ile Mac / PC ve Android ve iOS arasındaki farkları öğrenin ve strese girmeyi bırakın.

Gameloop 4.1.20.90 En son sürümü indirin

Gameloop çevrimdışı yükleyici 2021 En son sürüm , ilk turbo aow motoruyla birlikte gelir ve gecikmesizdir. Yeni Güncellemede COD Siyah Ekranı ve Özel Anahtar Düzeni Şimdi düzeltildi. Net Sürüm oyun döngüsü resmi web sitesini indirebilirsiniz .

Hata ve Güncellemeler

Son çöküşle ilgili olarak emülatörde bazı ayarları düzenleyen bir arka plan güncellemesi yayınlandı

1 – Bu, test sürümleri için oyunun
otomatik kapanmasını düzeltmelidir 2 – Bu, oyun döngüsünün otomatik kapanma sorununu çözmelidir.

Eğer bununla karşılaşırsanız oyun döngüsünü birkaç kez yeniden başlatmayı deneyin, güncellemeyi alıp almadığınızı anlayamayız.
Dolayısıyla, kullanıcılar 24 saat sonra bu sorunu yaşıyorsa, sorunu çözmek için tekrar çalışacağız.

Ayrıca bu 24 saat içinde, bekleyemiyorsanız, güncelleme aldığınızdan emin olmak için motoru yeniden yükleyebilirsiniz.
Yeniden yüklerken anti-virüsü kapalı tutmanız gerekir (bu, herhangi bir bileşenin engellenmesini önlemek içindir)

 

GameLoop’un Özellikleri

Özelleştirilebilir akıllı klavye

 • Gameloop’ta klavyeyi Smart Key ile özelleştirmek çok kolaydır ve kontrol de sorunsuzdur. Anahtar Haritalama, beğeninize göre bir klavye haritası oluşturmanıza izin verir.
 • Akıllı Anahtar eşleme ile Windows’taki çeşitli mobil oyunları en uygun ve doğru şekilde kontrol edin. Tencent, klavyede tamamen işlevsel bir klavye düzeni oluşturmaya yardımcı olan Smart 720P, Smart 1080 ve Smart2k işlevlerini ekledi.
 • Oyuncular ayrıca kısayol tuşlarını değiştirebilir, yükseltebilir ve hareket ettirebilir. Buna ek olarak, bu tür bir denetleyicideki oyunları bağlamanıza ve kontrol etmenize olanak tanıyan oyun kumandalarını da destekler.

Ücretsiz Kolay kurulum, basit kurulum

PUBG Emulator, Dawn of Zombies veya Mobile Legends gibi bazı popüler oyunlara sahiptir. Gameloop’u en iyi şekilde optimize etmenize yardımcı olmak için yazılımın yapılandırmasını kolayca ayarlayacaksınız. GameLoop, Mobilden PC’ye bir dizi harika oyun sunar, böylece oynamak için en sevdiğiniz oyunlardan herhangi birini indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Tencent GameLoop ile herhangi bir oyunu kurmanız kolay ve kullanışlıdır. Oynamak istediğiniz oyunu indirip bilgisayarınıza kurmanız yeterli. Oyun döngüsü kurulumu tamamlandığında, oyun otomatik olarak kurulur ve oynayabilirsiniz. Tencent oyunlarını iyi çalıştırabilen birkaç emülatör var, ancak GameLoop size daha iyi bir optimizasyon ve oyun deneyimi getirecek.

Birden çok dili destekleyin

Muhtemelen en iyi emülatördür. Sadece yüksekten düşüğe sayısız düzenlemeyi desteklemekle kalmıyor, aynı zamanda çeşitli lehçelerin temelini oluşturuyor ve örneğin Vietnam, Çin, Kore, Japonya, İngilizce, Tayland, Endonezya gibi dünyanın her yerinden bireylere yardım ediyor. , Türkiye (Hindistan). Dahası, dili değiştirme seçeneğine sahip olmak çok basittir; bilgisayarınızda emülatörü açın> sol köşede 3 çalıştırma ile Menü simgesini seçin> Ayarlar’ı seçin> ve ardından aşağıya bakmanız ve Dili seçmeniz yeterlidir. segment, bu noktada ihtiyacınız olan lehçeleri değiştirin.

Dolandırıcılık önleme (hack, hile önleme)

Tencent, Gaming Buddy’ye Yeni Hile Önleme özelliği ekledi. Adil bir oyun oynamanıza ve daha iyi bir deneyim yaşamanıza yardımcı olun. Bir yıldan uzun bir süredir piyasaya sürüldükten sonra, GameLoop artık Tencent’in hacklere ve hilelere karşı direnme yeteneği içeren birçok özel özelliği ile donatılmıştır. Bu özellik, milyonlarca kişi tarafından desteklenen tüm HOT oyunlarına uygulanabilir. Oyunu kullanmak ve oynamak için yazılımı açmaya başladığınızda, “Anti Cheats” özelliği otomatik olarak açılacak ve müdahale edecek veya etkileyecek herhangi bir üçüncü taraf yazılımı olmadığından emin olmak için bilgisayarın tüm sistemini hızlı bir şekilde tarayacaktır. oyunlar. Bu özellik, daha dengeli ve daha güvenli bir oyun dünyası yaratılmasına yardımcı oldu.

 

Özelleştirilebilir akıllı klavye

 • Gameloop’ta klavyeyi Smart Key ile özelleştirmek çok kolaydır ve kontrol de sorunsuzdur. Anahtar Haritalama, beğeninize göre bir klavye haritası oluşturmanıza izin verir.
 • Akıllı Anahtar eşleme ile Windows’taki çeşitli mobil oyunları en uygun ve doğru şekilde kontrol edin. Tencent, klavyede tamamen işlevsel bir klavye düzeni oluşturmaya yardımcı olan Smart 720P, Smart 1080 ve Smart2k işlevlerini ekledi.
 • Oyuncular ayrıca kısayol tuşlarını değiştirebilir, yükseltebilir ve hareket ettirebilir. Buna ek olarak, bu tür bir denetleyicideki oyunları bağlamanıza ve kontrol etmenize olanak tanıyan oyun kumandalarını da destekler.

 

Yapılandırma ayarları En iyiyi özelleştirme

 • PUBG Mobile, Call of duty mobile gibi oyunlarla  varsayılanı oldukça iyi yüklediniz, ancak yine de  oynarken FPS’yi artırmaya yardımcı olmayı optimize etmek için istediğiniz gibi yeniden yükleyebilirsiniz .
 • Oyun oynarken grafik seviyesi bilgisayarın yapılandırmasına bağlı olarak değişecektir. Bilgisayar yüksek bir konfigürasyona sahipse, daha iyi grafikler elde etme olanağına sahip olacaksınız.
 • Orta ve üst düzey bilgisayarların çoğu, HD veya HDR grafiklerde çalışırken sorun yaşamamalıdır.
 • Entegre grafiklere sahip dizüstü bilgisayarlar gibi düşük profilli PC’leriniz varsa, kararlılığı artırmak için Düzgün veya Dengeli’yi seçmelisiniz.

Oyunları daha büyük bir ekranla oynayın

 • – Bugün Gameloop ff , PUBG mobile, Call of duty gibi en seçkin oyunlarla bu simülatörde savaşacaksınız.  Sadece bilgisayarınıza indirin ve kurun, ardından hemen oynamak için oyunu indirin.
 • – Ekranda oyun oynamak, daha iyi görünürlük ve gözlem yapmanıza da yardımcı olur. Örneğin atış oyunlarında mesafe gözlemi çok önemli ve artık oyunun her maçını kontrol edebiliyorsunuz.
 • – 1024 × 576, 1280 × 720 ve 1366 × 768 dahil seçebileceğiniz birkaç ekran boyutu vardır veya F11 düğmesine basarak tam ekranı seçebilir ve diğer boyut türlerini seçebilirsiniz.

 

Güncellemedeki Yenilikler

1. oyun içi aramada artış

2. The Emulator’un başlangıç ​​sorununu düzeltin

3. Giriş arayüzünün yerel dilini optimize edin

4. PUBG Bellek Sızıntısı Şimdi Düzeltildi.

5 Gameloop Beta Sürümü

6. Günlerde oyun döngüsü bağlantısının olmaması düzeltildi

7. oyun döngüsü  düzeltme ekranı boyutu

8. sorun düzeltildi oyun döngüsü  oyunları indirilemedi

Özellikleri

Şimdi, Tencent oyun arkadaşı yazılımının özelliklerini tartışalım . İşte bu yazılımın özelliklerinin listesi:

 • Emülatör, android PUBG mobil oyunlarını destekler ve PC’de oynamalarına izin verir.
 • Bir bilgisayarda PUBG oyunları oynamak için mükemmel şekilde yapılandırılmış kontroller sağlar.
 • Bu yazılım, PUBG oyununu ilk kez üzerine otomatik olarak yükler.
 • Oyun, Çince ve İngilizce olmak üzere iki farklı dilde mevcuttur.
 • Özelleştirmeye izin verir. Kullanıcılar, PUBG mobile’ın kontrol katmanını özelleştirebilir.
 • Öykünücü herhangi bir tür hesap oluşturma istemez, bu nedenle kaydolmaya gerek yoktur.
 • Emülatör, düşük konfigürasyonlu bilgisayarlarda da çalışır.
 • masallar ve iblisler anime Eklendi Şimdi
 • kralların çatışması Tieng Viet

Gameloop COD Mobil Özel Düzen Reklamlarını Düzeltme Grileştirilmiş

Cod mobil özel düzeniniz çalışmıyorsa, oyun döngüsü emülatörünüzü güncelleyin.

PC / Laptop’a nasıl kurulur

 • İndirilen dosyaya tıklayın
 • Ardından, cihaza yüklemeye devam etmek için bu yazılım dosyasına çift tıklayın.
 • Ardından, Yükle düğmesini göreceksiniz ve
 • Kurulum tamamlandığında, Başlat düğmesini göreceksiniz, ardından bitirmek için tıklayın
 • Not: Mac OS’de Game loop’u çalıştıramazsınız

Mac Emulator’da Gameloop Call of Duty / PUBG Mobile nasıl kurulur

 • Bu yazılımı indirip kurduktan sonra, oynamak için artık Call of Duty, PUBG Mobile’ı kurabilirsiniz.
 • Ardından Oyunlarım veya Oyun Merkezine tıklayın, ardından PUBG Mobile’ı seçin ve oyun verilerini indirmek için İndir düğmesine tıklayın .
 • İndirme tamamlandığında, kendini yükler ve sadece oyunu oynamak için Oyna / Başlat’ı seçmeniz gerekir.

Gameloop nedir?

GameLoop iyi bir Android emülatörüdür ve özellikle oyun için Tencent tarafından oluşturulmuştur, böylece performansı ve uyumluluğu çok iyidir. Bununla birlikte, dengesizlikleri önlemek için, PUBG için PC kullanan diğer oyuncularla aynı sunucuyla oynayacaksınız.

tarayıcı Tencent emülatöründe nasıl açılır?

Emülatörü Aç Klavyeden F9 düğmesine basın, şimdi varsayılan tarayıcı oyun içi döngü penceresini açacaktır.

oyun döngüsü nasıl açılır?

Tencent Game döngüsünü kurduktan sonra emülatörü başlatmak için ikona çift tıklayın.

oyun döngüsü Hindistan’da yasaklandı mı?

Gameloop Emulator, dünya çapında geniş bir kullanıcı tabanına sahiptir. Birçok oyuncu ve profesyonel oyuncu, mobil oyunları, özellikle de PUBG Mobile’ı PC’de oynatmak için indirmek için Gameloop Emulator kullanıyor. Kullanıcıların, uygulamaları indirmek için PC’de Google Play Store’da bile birkaç mobil uygulamayı kullanmalarına izin verir.

Ancak, 59 Çin uygulamasının yasaklanması, bu yazılımı en sevdikleri oyunları oynamak için kullanan birçok Hintli Gameloop Emulator kullanıcısını endişelendiriyor. Bununla birlikte, İçişleri Bakanlığı henüz ülkede çevrimiçi perakende markasını yasaklamadığından, Gameloop indirme uygulamasının ve web sitesinin şu an itibariyle durmayacağından emin olabilirsiniz. PUBG Mobile ile birlikte COD Mobile da Hindistan’da yasaklanmadı.

Gameloop Emulator hangi ülkeden geliyor?

Gameloop Emulator, Tencent Games’in sahibi olduğu Çinli bir çevrimiçi perakende şirketidir. PC oyunları indiricisi, PC kullanıcılarına Dizüstü Bilgisayarlarında veya PC’lerinde mobil oyunların keyfini çıkarmanın ve oynamanın kolay bir yolunu sağlamak için 2018 yılında piyasaya sürüldü. WeChat, QQ, Kikoo, Voo, Nimbuzz, Helo, Qzone, SHAREit ve daha fazlası gibi birçok Tencent uygulaması şu anda Hindistan’da yasaklanmış durumda, ancak Gameloop hala birçok PC kullanıcısı için iyi çalışıyor.

DUTY MOBILE ÇAĞRISI: PC’DE PS4 VE XBOX ONE DENETLEYİCİSİ NASIL KULLANILIR

Artık PC’de Call of Duty Mobile için bir PS4 veya Xbox One denetleyicisi kullanabilirsiniz.

Call Of Duty Mobile’ı bir PS4 veya Xbox One denetleyicisine sahip bir bilgisayarda oynamak için önce DualShock’unuzu takmanız ve ardından GameLoop’u açmanız gerekir. Bunu yaptığınızda, ekranın sağındaki klavye simgesini seçmeniz ve gamepad’e basmanız gerekir.

PC’de PS4 / Xbox One denetleyicisini oynamanın talihsiz sorunu, Call Of Duty Mobile, kontrol tuşlarını eşleyerek konsolda karşılık gelen kontrol alanları üzerinde gezinmeniz gerektiğidir.

 

 

gameloop Windows’tan nasıl kaldırılır

Bu, kaldırmak ve yeni bir kurulum yapmak isteyenler için bir kılavuzdur.

Bunu yapmak için önceden kontrol edin (mevcut kurulumunuzun yerini bulma) , masaüstü oyun döngüsü simgesine sağ tıklayın ve açık bir dosya konumu seçin. Normalde c sürücüsüne kurduysanız aşağıdaki gibi olmalıdır

C: \ Program Dosyaları \ txgameassistant \

1 – Öncelikle gameloop kaldırıcıyı kullanarak kaldırmanız gerekir, bu normal olarak başlangıç ​​menünüzde bulunur

Başlat> Tencent> Tencent Yazılımı> Gameloop’u Kaldır

2 – gameloop’un kurulu olduğu konuma gidin ve oradaki herhangi bir dosyayı silin

3 – Dizinleri takip edin ve Tencent klasörünü silin

Not: WeChat kullanıyorsanız, yalnızca öykünücüyle ilgili dosyaları silmeniz gerekir) Ayrıca, <kullanıcı>, Windows kullanıcınız ile değiştirilmelidir.

C: \ Kullanıcılar <kullanıcı> \ AppData \ Local \ Tencent
C: \ Kullanıcılar <kullanıcı> \ AppData \ Roaming \ Tencent

4 – Bu zor bir kısımdır, bu yüzden buna dikkat edin. Başlat’ı açın ve Regedit.msc’yi yönetici olarak çalıştırın ve aşağıda belirtilen klasöre gidin ve Tencent klasörünün tamamını silin

Bilgisayar \ HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Tencent
Bilgisayar \ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ WOW6432Node \ Tencent

5 – gameloop’un kullanımı sırasında oluşturduğu tüm geçici klasörleri sildiğinizden emin olun. normalde daha fazla boş alana sahip herhangi bir sürücü bulundu. Ancak emin olmak için tüm sürücülerinizi kontrol edebilir ve silebilirsiniz.

X: \ Temp
Bu, TGB ile ilgili verilerinizi tamamen silmeli ve yeni bir yükleyici ile kurulum yapmadan önce bilgisayarınızı yeniden başlatmalı ve anti-virüsünüzü devre dışı bırakmalısınız (devam etmeden önce windows defender ve bulut korumasının kapalı olduğundan emin olun.

Ayrıca kurulumdan sonra, korumadan hariç tutmak için lütfen gameloop Çince sürüm kurulum dizinini ekleyin. Bu, anti-hile uygulamasının mükemmel bir şekilde çalışmasını ve öykünücünün performansı üzerinde hiçbir etkisinin olmamasını sağlamak içindir.
yardımcı olmazsa…. Geriye kalan tek yol pencerelerinizi sıfırlamak

 

Başarısız motor indirme işlemi nasıl düzeltilir?

– 1. GameLoop’tan çıkın. – 2. GameDownload.exe dosyasını indirin . – 3. Mevcut /AppMarket/GameDownload.exedosyayı yeni indirilen GameDownload.exedosyayla değiştirin. – 4. GameLoop’u başlatın.

Beyaz veya siyah ekranla ilgili sorunlar nasıl düzeltilir?

Bu tür sorunlar genellikle eski veya uyumsuz grafik kartı sürücülerinden kaynaklanır. – DirectX sürümünüzü güncelleyin . DirectX sürümünü güncelleme konusunda çözmezse, seçmek OpenGL + içinde Engine SettingsGameLoop ayarlarının bölümünde ve GameLoop yeniden başlatın.

Kurulum donması% 98’de nasıl düzeltilir?

GameLoop’u yüklemeden önce antivirüs yazılımınızı devre dışı bırakın.

30 FPS kısıtlaması nasıl artırılır?

FPS şu anda 30 ile sınırlıdır.

Ses gecikmeleri nasıl düzeltilir?

GameLoop’u güncelleyin veya ses / ses kartı sürücülerinizi yeniden yükleyin.

Çince versiyonuna neden kayıt olamıyorum?

Çince versiyonu şu anda tüm ülkelerde mevcut değildir. Bu arada İngilizce sürüme geçin.

Error code: 154140712Sorun nasıl düzeltilir ?

– LSP Repair Assistant’ı indirin ve yönetici olarak başlatın. LSP Onarım Yardımcısı sorunu çözmezse yönlendiricinizi yeniden başlatın.

Tinst.exeBaşlangıç ​​sorunları nasıl düzeltilir ?

Bilgisayarınızı yeniden başlatın ( Kapat’ı değil, Yeniden Başlat’ı tıklayın ) ve GameLoop’u başlatın.

GameLoop, macOS için destekleniyor mu?

GameLoop şu anda macOS için desteklenmemektedir.

GameLoop 2 GB veya daha düşük RAM ile çalışabilir mi?

GameLoop, 3 GB’den az RAM ile çalışamaz. Daha istikrarlı bir oyun deneyimi için 4 GB önerilir.

Facebook ile giriş sorunları nasıl düzeltilir?

DNS ayarlarınızı değiştirin:
1. Klavyenizdeki WIN + Rncpa.cpl tuşlarına basın , girin ve enter tuşuna basın.
2. Ağ bağdaştırıcınıza sağ tıklayın ve Özellikler’i seçin .
3. Listede İnternet Protokolü sürüm 4’ü (TCP / IPv4) bulun ve Özellikler’i seçin .
4. seçin Aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan:  set Tercih edilen DNS sunucusu için 8.8.8.8ve Alternatif DNS sunucusu için 8.8.4.4ve tıklayın OK .
5. GameLoop’u yeniden başlatın.
DNS ayarlarınızı değiştirmek sorunları çözmezse, Internet Explorer ayarlarınızı değiştirin:
1. Klavyenizdeki WIN + Rinetcpl.cpl tuşlarına basın , girin ve enter tuşuna basın.
2. Bağlantılar – LAN ayarları’na gidin .
3. Eğer Otomatik yapılandırma komut dosyası denetlenir işaretini kaldırın ve tıklama Ok .
4. GameLoop’u yeniden başlatın. Yukarıdaki talimatlardan hiçbiri sorunları çözmezse, virüsleri aramak için virüsten koruma yazılımı kullanın. Diğer antivirüs yazılımlarına aşina değilseniz, Tencent PC Manager’ı indirebilirsiniz .

Çalışmayan bir mikrofon nasıl düzeltilir?

Görev çubuğundaki hoparlör simgesini sağ tıklayın ve Sesler’i seçin (veya klavyenizdeki WIN + Rmmsys.cpl tuşlarına basın , girin ve enter tuşuna basın). Oynatma ve Kayıt’ta doğru varsayılan ses cihazını seçtiğinizden emin olun .

GameLoop başlatıldığında herhangi bir oyun göstermiyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

1. Bilgisayarınızın saatinin doğru yapılandırıldığından emin olun.
2. İnternet bağlantınızın düzgün çalıştığından emin olun. (İnternet bağlantınız düzgün çalışmıyorsa modeminizi / yönlendiricinizi yeniden başlatın).
3. LSP Repair Assistant’ı indirin ve yönetici olarak başlatın.

Kurulum donması% 50’de nasıl düzeltilir?

Virüs aramak için virüsten koruma yazılımı kullanın. Diğer antivirüs yazılımlarına aşina değilseniz, Tencent PC Manager’ı indirebilirsiniz .

Installation Error Code: 23Sorun nasıl düzeltilir ?

1. Bilgisayarınızın saatinin doğru yapılandırıldığından emin olun.
2. İnternet bağlantınızın düzgün çalıştığından emin olun. (İnternet bağlantınız düzgün çalışmıyorsa modeminizi / yönlendiricinizi yeniden başlatın).
3. LSP Repair Assistant’ı indirin ve yönetici olarak başlatın.

Error code: 1Sorun nasıl çözülür?

Hata 1 toplu iş dosyasını indirin ve yönetici olarak başlatın.

Sürücüyle ilgili sorunlar nasıl düzeltilir?

Sürücüyle ilgili herhangi bir sorun için, sürücülerinizi kontrol etmek ve mevcut tüm güncellemeleri otomatik olarak indirip yüklemek için Driver Booster’ı indirebilirsiniz.
Bunun yalnızca bir öneri olduğunu unutmayın. Driver Booster herhangi bir soruna neden olursa, bunları çözmenize yardımcı olamayız.

Hesabım neden askıya alındı ​​ve onu almanın bir yolu var mı?

Hesaplar, hizmet şartlarının ihlali nedeniyle, genellikle manuel bir araştırma sırasında şüpheli hesap etkinliği tespit edildiğinde veya hile önleme sistemi olağandışı hesap etkinliği tespit ettiğinde otomatik bir önlem olarak askıya alınır.
En yaygın nedenler arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, yetkisiz üçüncü taraf yazılım veya yöntemlerinin (hile, korsanlık, modifikasyonlar, komut dosyaları, eklentiler, otomasyon yazılımı ve sözde GFX araçları gibi) değiştirilmesi veya manipüle edilmesi yer alır. oyun veya işlevselliği;
üçüncü şahıslardan satın alımlar ; dolandırıcılık (Google veya Apple aracılığıyla zorunlu geri ödeme) ve oyunun hem mobil hem de emülatörde yetkisiz, resmi olmayan ve / veya kırılmış sürümlerinin kullanılması.
Bu, diğer oyunculara göre haksız bir avantaj sağlar ve oyun geliştiricileri tarafından desteklenmez. Ancak, hesabınızın yanlışlıkla askıya alındığına inanıyorsanız , hesap askıya alma iletişim kutusunun sağ alt köşesinde bulunan Dosya Talebi düğmesini tıklayarak itirazda bulunabilirsiniz .
Bir müşteri temsilcisi mümkün olan en kısa sürede cevap verecektir. Destek taleplerinin sayısına bağlı olarak yanıt süresi birkaç saatten birkaç güne kadar değişebilir. Bu nedenle sabırla beklemeniz rica olunur.
Gameloop’tan TGB’ye nasıl geçebilirim?
 Oyun Döngüsünü Adım Adım Düşürme
 1. HİZMETLERİ yazın. Windows 10 Arama Kutusunda MSC.
 2. QMEmulatorService’i bulun ve DURDUR düğmesine tıklayın.
 3. Git Oyun Döngü yükleme klasöründe. … 
 4. “Appmarket” ve “UI” klasörünü silin.
 5. Kopya TGB UI Dosyaları Oyun Döngü yükleme klasöründe.   
 6. Dosyaları çıkartın.
 7. Hepsi tamam.

[PUBGM Anahtar Eşleme Güncellemesi]

PUBGM için anahtar eşlemeyle ilgili bir güncelleme yapıldı. Lütfen öykünücünüzü yeniden başlatın ve oyunu yeniden başlatın. Bundan sonra hala karşı karşıya kalıyorsanız, lütfen oyun döngüsü oyun ayarlarınızla aynı tuş eşleme ayarlarını kullandığınızdan emin olun. Örnek (1080p, akıllı 1080p anahtar eşlemeyi kullanır)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu