Genel Kültür

Hattımda Kaç Lira Kaldığını Nasıl Öğrenebilirim?

Turkcell Hattımda Kaç Lira Kaldığını Nasıl Öğrenebilirim

Turkcell hattınızda kalan bakiyenizi öğrenmek için telefonunuz da arama kısmında *123# tuşlarını tuşladıktan sonra arama/yes tuşuna basarak kalan bakiyenizi kolayca öğrenebilirsiniz.

 

Vodafone Hattımda Kaç Lira Kaldığını Nasıl Öğrenebilirim

Vodafone hattınızda kalan bakiyenizi öğrenmek için telefonunuz da arama kısmında *123# tuşlarını tuşladıktan sonra arama/yes tuşuna basarak kalan bakiyenizi kolayca öğrenebilirsiniz.

Vodafone paketinize ait SMS, MMS ve İnternet bakiyenizi detaylı şekilde sorgulayabilmek için SMS göndermeniz gerekmektedir. “OZET” yazıp “7000” ücretsiz göndermeniz yeterli olacaktır. Bir kaç dakika içinde detaylı bakiye bilginiz SMS olarak tarafınıza iletilecektir.

 

 

Avea/Turk Telekom Hattımda Kaç Lira Kaldığını Nasıl Öğrenebilirim

Avea/Türk Telekom hattınızda kalan bakiyenizi öğrenmek için telefonunuz da arama kısmında *123# tuşlarını tuşladıktan sonra arama/yes tuşuna basarak kalan bakiyenizi kolayca öğrenebilirsiniz.

Türkiye de yer alan tüm operatörler bakiye sorgulama ekranını sabit hale getirmişlerdir. Bu sayede hangi operatörde olursanız olun aynı tuşları kullanarak bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu