Bankalar

İŞ BANKASI Bankacılık İşlemleri Sim Kart Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Bankacılık işlemlerini yaparken mobil onay kodu, kredi kartı ile alış veriş yaparken mesaj (sms) telefonunuza gelmiyorsa ya da sim kartınız bloke olmuştur uyarısıyla karşılaşıyorsanız iki sebebi vardır.

 

4.5G Uyumlu Sim Kart Aldım İŞ BANKASI hesabıma giremiyorum?

Birincisi sim kartınızı güncellemeniz yani 4.5 G uyumlu sim kart almış olmanız. Yakın zamanda sim kart değişikliği yaptıysanız ve ilk defa bankacılık işlemleri yapıyorsanız bu sorunla karşılaşmanız çok normal.  Yaşadığınız sorun 48 saat içinde kendiliğinden ortadan kalkacaktır. Bankanız sim kart değişikliğinizi aldıktan kısa bir süre içinde hesabınızı tekrar aktif hale getirecektir. Beklemek istemiyorsanız 444 02 02 nolu telefondan İş bankasını arayabilir ve kolayca sim kart blokenizi kaldırabilirsiniz. Yapmanız gereken müşteri hizmetlerine simkart blokemi kaldırmak istiyorum demeniz, gerisi için sizden güvenliğiniz için bir kaç önemli bilgi talep edilecektir. Gerekli bilgileri ilettiğinizde, aramanızı bitirdiğiniz an blokeniz kaldırılmış olur.

 

Şİfremi Yanlı girdim İŞ BANKASI hesabıma giremiyorum?

İkinci olarak; şifrenizi çok sayıda yanlış girmeniz. Bu işlem için müşteri hizmetlerini aramanız yada banka şubesine bizzat gitmeniz gerekir. 444 02 02 veya 0850 724 0 724 nolu hatlardan İŞ BANKASI müşteri hizmetlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız sorunu kısaca anlatmanız halinde sorununuz kısa bir süre içinde çözülecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu