Genel Kültür

LC Waikiki İade ve Değişim İşlemleri

Tüketici kanonunun sunduğu şartlara göre alınan ürünün hiç bir şekilde kullanılmaması şartıyla 14 gün içinde iade/değişim hakkını müşteriye sunar. LC Waikiki bu hizmeti bir adım daha ileriye taşıyarak kullanılmamış ve faturasını ibraz eden tüm müşterilerine iade ve değişim hakkı sunmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünler mağazalar da ya da Lc Waikiki genel müdürlüğünde kontrol edilerek iade edilecek tutarın en geç 10 gün içinde hesabınıza aktarımı sağlar.

İade işleminde ödemenizi hangi şekilde yaptıysanız geri ödemeniz aynı şekilde yapılır. Yani ödemenizi kartla yaptıysanız kartınıza aktarılır, nakit yaptıysanız nakit olarak geri ödemeniz yapılır. Taksitli alışverişlerde iadeler taksit şeklinde yapılır.

Lc Waikiki Ürün Değişimi Nasıl Yapabilirim ? 

  •  Lc Waikiki iade işlemleri mağazarda yapılmaktadır, İnternet mağazasında yapılan alışveriş işlemleri için değişim işlemi sadece mağazalarda yapılmaktadır.

Lc Waikiki Ürün İadesi Nasıl Yapılır?

  • İnternet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde iade işlemi için; Hesabım sekmesi altında siparişiniz’e ait “iade et” bağlantısına tıklayarak iade sebebinizi belirtmeniz gerekmektedir.  Gerekli adımları takip ederek size verilen iade kodunu saklayınız. Siparişiniz ile birlikte gönderilen fatura üzerinde yer alan iade formunu eksiksiz bir şekilde doldurup imzalamanız gerekir. İmzalama yada iade formunu eksik doldurmanız halinde iade işleminiz yapılmaz. İade kodunuz ve iade formunuzla birlikte Aras kargo aracılığıyla ücretsiz bir şekilde iade işleminizi yapabilirsiniz.

Lc Waikiki İade Adresi ?

LC Waikiki Mağazacılık Hiz. Tic. A.Ş. Lojistik Merkezi / İnternet Mağazası İade Bölümü
Sanayi Mh. 1642 Sk. No: 1 34517 Esenyurt – İstanbul

Lc Waikiki Solan Ürün Değişimi

Aldığınız ürünlerin ilk 6 ay içinde solması/yıpranması halinde tüketici haklarının yaptığı düzenlemeye göre değişim/iade hakkınız bulunmaktadır.  Lc Waikiki ürünlerine önem vermektedir. Müşteri odaklı olan Lc Waikiki, müşterilerine üretim hatalarından kaynaklı sorunlarda iade ve değişim hakkını ilk 6 ay olmak şartıyla saklı tutar. 6 ay içinde üretim hatası tespit edilen ürünler mağazalarda yapılan kontrollerle müşterinin isteği doğrultusunda işlem yapılır. LC Waikiki  İade ve değişim hakkı mağaza yönetiminin tasarrufuna bırakılmıştır.

lc wakikiLC Waikiki İade ve Değişim Şartları

 

  • Ambalakı açılmamış ürünler
  • Etiketi koparılmayan ürünler
  • Kullanılmamış ürünler
  • Üretim hatası içeren ürünler

Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde ancak ambalajı açılmayan ürünler iade/değişim işlemi yapılır. İç çamaşırı gibi kişiye özel ürünlerde LC Waikiki İade ve Değişim bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu