Bilgisayar

Mozilla Thunderbird Nasıl Kurulur? Resimli Anltım

Sosyal paylaşım sitelerini sıkça kullanıyorsanız kendinize ait bir hesabınızın olmasını istiyorsanız tek ihtiyacınız olan bir mail adresidir. Sadece sosyal paylaşım siteleri değil üye olmak yada abone olmak istediğiniz her sayfa için bir mail adresine ihtiyacınız vardır. Sık sık mail alan biriyseniz, Hem hızlı hemde gelen mailleri size anında bildirecek bir uygulamaya ihtiyacınız var demektir. Çoklu mail isteklerinizi de karşılayacak olan “Mozilla Thunderbird programı nasıl kurulur” resimli olarak inceleyip kurabilirsiniz.

Kullanmanızı önerdiğimiz Mozilla Thunderbird programı size gelen mailleri anlık olarak bildirmektedir. Sürekli giriş yapmanıza gerek kalmadan kendiliğinden sizin için bir çok işlemi yapabilmektedir.

Programın ücretsiz olması ayrı bir avantaj.

 

Mozilla Thunderbird Kurulum Resimli Anlatım

mozilla thunderbird nasil kurulur 1

Programı ilk çalıştırdığımız da karşımıza gelen ekranda ileri diyoruz.

 

mozilla thunderbird nasil kurulur 2

Programa ait tüm verilerin çalışmasını istiyorsanız standart olanı seçmeniz yeterlidir. Hangi programların ve uygulamaların çalışacağına karar vermek istiyorsanız özel kısmını seçip ileri demeniz yeterlidir.

 

 

 

mozilla thunderbird nasil kurulur 3

Bundan sonra ki tüm aşamalar standart program kurma şeklindedir. Kur dedikten sonra programın kurulumunun bitmesini beklemek yeterlidir.

mozilla thunderbird nasil kurulur 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu