Nasıl Yapılır?

Numara Sorgulama Nasıl Yapılır?

Gün geçtikçe insanlar daha çok bilinmeyen numaralar ile karşılaşıyor. Bunun en büyük nedeni ise numaraların daha fazla paylaşıma açık olması. Örneğin bir siteye kayıt olurken paylaşabiliyorsunuz ya da bir sosyal medya adresinde sizle tek bir amaç için ulaşılmasıgerektiğini paylaşabiliyorsunuz. Tüm bunların sonucunda da sms, mms ya da normal bağlantı ile size ulaşılmakta. Eğer ki sizi arayan bu numaranın kim olduğunu öğrenmek istiyorsanız bizle bunu gerçekleştirebilirsiniz. Gerek Turkcell, gerek Vodafone gerekse Avea için numaralar öğrenilebilmekte. Bunun için geniş bir ağa sahibiz.

Sorgulama da ilgili numara bizzat telefonu ekleyen kişiden gelmekte. Yani A kişisi numarasını x olarak kaydettiyse A kişisi size sunulmakta. Ancak A kişisi numarasını sattıysa yeni sahibi her zaman belli olamamakta. Bu yüzden de eski sahibine geçmekte. Eğer sitemize erişemiyorsanız ve ek bir adresten numara sorgulamak istiyorsanız sorun değil. SMS ile de numarayı sorgulatabilirsiniz.Bilinmeyen numaralar içerisinde kimi zaman yurt dışı çıkışlı numaralara rastlayabiliyorsunuz. Bu yüzden sadece Türkiye olarak düşünmeyin. Ayrıca belirtmeliyiz ki sistem cep numarası için geçerli bir sistem. Yani 444’lü ya da her hangi bir alan kodlu numara verecek olursanız bulamama şansınız mevcuttur.

Bugüne dek çoğu kişi bilinmeyen numaralar servisi ile numaraların kime sahip olduğunu öğrenmiştir. Sizde isterseniz bunu gerçekleştirebilirsiniz. Tüm operatörler için desteğimiz vardır ve sadece numarayı girip onaylamanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu