Pubg

PUBG MOBILE 1.5 GÜNCELLEME DETAYLARI ! 1.5 GÜNCELLEMEDE NELER VAR

Sevgili oyuncu:

Gelecekteki teknolojiyi keşfetmek için ateşleme planı

Tesla , Gigafactory’yi ortaya çıkarmak için işbirliği yapıyor

Cesurca zirveye ulaşmanın yanı sıra yeni silahlar ve yeni arabalar

Kapsamlı iyileştirme, eğlenceli deneyimin tadını çıkarın

Royale Pass Ayı büyük bir yeniliktir, daha hızlı, daha fazla ve daha anlamlı

 

Daha iyi bir oyun deneyimi sağlamak için PUBG MOBILE, 9 Temmuz’dan itibaren kademeli olarak güncellemeler yapacak. Bu güncelleme kesintisiz bir hizmet güncellemesidir. Herkesin sürümü sorunsuz bir şekilde güncellemesi için lütfen uygun bir ağ ortamı seçin ve yeterli cep telefonu alanı ayırın. Uygulama mağazası kurulum dosyasının Android sürümü yalnızca <NoticeFont>686 MB< />. iOS sürümü <NoticeFont>1,64 GB</>. Lütfen dikkat: Arkadaşlar eski ve yeni sürümler arasında birbirlerini davet edemez. Deneyimi sağlamak için lütfen mümkün olan en kısa sürede güncelleyin.

 

Konu Başlıklarımız

Sürüm güncelleme bonusu:

9 Temmuz – 16 Temmuz (UTC+0) arasında, güncellenmiş sürüm mevcut olacak: <NoticeFont> 2.888BP, 100AG, Gothic Girl Rucksack (3 gün)*1</>.

 

– yeni yollar, yeni deneyimler

(1) Yeni mod ateşleme planı (9 Temmuz-6 Eylül)

Teknoloji ve enerji şirketi DynaHex, adayı teknoloji ile dönüştürüyor ve adayı en son bilimsel araştırmalar için deneysel bir üs olarak kullanmayı umuyorlar. Yeni bir yüksek teknoloji adasını deneyimlemek için bu moda evrim savaş alanından girebilirsiniz. Özel hatırlatma: Oyuncuların bu moddaki puanları dereceli puanlar olarak sayılır.

 1. Yepyeni şehir

DynaHex askeri güvenlik, enerji kullanımı, ulaşım ve lojistik, ileriye dönük bilimsel araştırma ve diğer alanları hedefler ve adanın altı bölgesel kentsel alanını dönüştürmek için yüksek teknoloji kullanır.

pubg mobile 1.5 güncelleme

pubg mobile 1.5 güncelleme
pubgmobile.com

 

 • Ulaşım merkezi (eski adıyla Pochinki)

Pochinki, adanın yol ağının ana alanıdır ve bir ulaşım merkezi haline gelmiştir. P City’de yeni bir yüksek teknoloji istasyonu ve destekleyici ulaşım sistemi kurulacak. Şehirdeki servis otobüsü, barınakların taşınması ve taşınması konusunda yeni bir deneyim getirecek.

 • Otomatik liman (eski adıyla Georgopol)

Georgopol, lojistik liman olarak avantajlarını sürdürmekte ve son derece verimli ve gelişmiş bir lojistik liman olmak için yepyeni bir merkez konsol ve teknoloji lojistik deposu sunmaktadır.

 • Teknoloji Merkezi (eski Okul)

Bir zamanlar okul olan alan artık daha çok akademik bilimsel araştırmalara ve ileri keşiflere yönelik bir konuma geldi.En son bilimsel araştırma sonuçları ve ileri teknolojiler burada sergilenecek. Oyun stili açısından, yoğun ama değişken çatışma olasılıklarının yanı sıra bol yollar ve yapılar vardır.

 • Güvenlik Merkezi (eski adıyla Askeri Üs)

Askeri üs, tüm adanın güvenlik izlemesinden ve silahlı desteğinden sorumludur ve ada çapında izleme ve hızlı müdahale tesisleri burada kurulur.

 • Lojistik Merkezi (eski adıyla Yasnaya Polyana)

Lojistik merkezi, adaya giren malzemelerin önemli bir dağıtım merkezi haline gelecek olan Yasnaya Polyana’da bulunuyor. Limandan sevk edilen malzemeler tasnif edilerek, güvenlik kontrolünden geçirilerek burada dağıtılacak ve bilimsel ve teknolojik araçlarla adanın çeşitli bölgelerine yönlendirilecektir.

 • Enerji Merkezi (eski Mylta Power)

Adaya enerji sağlayan kuruluş, konvansiyonel enerjiyi gelişmiş enerji ile birleştiriyor ve enerji merkezi adadaki sivil ve askeri binalar için istikrarlı enerji sağlıyor.

 1. Ignition Plan’ın öne çıkan oyun mekanizması

1) Dinamik kaldırma platformu

Teknolojik dönüşümün kentsel alanlarında asansörler, otomatik kapılar vb. dinamik mobil platformlar ortaya çıkacaktır.

2) Süper ulaşım sistemi

Adadaki ulaşımın verimliliğini artırmak için lojistik acenteler, farklı şehirler arasında servisler için adada Hyperlines adı verilen ulaşım sistemi güzergahları düzenler. Oyuncular, zamanlama ve sabit nokta transferleri için Köprü Hatlarını kullanabilir ve daha zengin taktikler oynamak için özellikleri kullanabilir.

pubg mobile 1.5 güncelleme
pubgmobile.com

3) Hava postası

Komuta merkezi, güvenlik personelinin hızla havada hareket etmesine ve havada devriye gezmesine yardımcı olmak için bu özel mobil aracı şehrin dışındaki bazı bölgelerde ve kalelerde kurdu.

 

 1. Ateşleme Planının Öne Çıkan Parçaları ve Ateşli Silahları

1) Yeni ateşli silah ASM Abakan

ASM Abakan tüfeği, 5.56 mm mermi kullanır ve üç atış moduna sahiptir: otomatik, iki patlama ve tek atış. Ateşli silahlar, seri çekim için uygun olan ilk iki atış için kısa atış aralıkları ve yüksek hassasiyet ile karakterizedir.

2) Ergonomik tutuş

Kavrama konumu aksesuarları, ateşli silahın kontrol edilebilirliğini büyük ölçüde iyileştirebilir, dikey/yatay geri tepme kontrolünü iyileştirebilir ve arka koltuğun toparlanma hızını hızlandırabilir.

3) Namlu freni

Namlu konumu aksesuarları, mermi saçılmasını etkili bir şekilde azaltabilir ve geri tepme kontrolünü güçlendirebilir.

4) Küçük davul

Tüm tüfeklere takılabilen şarjör konumu aksesuarı, şarjör kapasitesini büyük ölçüde artırabilir, ancak yeniden doldurma hızını biraz azaltacaktır.

 

 1. Ateşleme Planında yer alan yeni araçlar

1) Yerçekimi önleyici motosiklet

2 kişi kapasiteli amfibi yerçekimi önleyici motosiklet, tüm haritayı hızlı bir şekilde hareket ettirmek için uygundur.

 

 1. Ateşleme planının öne çıkan aksesuarları

1) Taktik işaretleme cihazı

Savaşta üretilen yüksek teknoloji ürünü aksesuarlar, giyildikten sonra vurulan düşmanın yerini otomatik olarak işaretleyebilir ve küçük harita, takım arkadaşları savaşırken durumu gösterir.

2) İsyan kalkanı

Kullanmak için tıklayın, tüm mermi hasarlarına dayanabilecek dayanıklı bir kalkan üretecektir.

 

 1. Ateşleme Planının Özellikleri

1) Doğmuş ada holografik projeksiyon işlevi

Mevcut oyun haritası ve rota holografik projeksiyonu doğum adasına eklenir ve oyuncunun noktalama pozisyonu da holografik projeksiyonda görüntülenecektir.

 1. paraşütle atlama işareti

Uçuş ve paraşütle atlama aşamalarında, doğrudan harita sahne işaretçilerine tıklayıp ışık huzmesi şeklinde görüntüleyebilirsiniz.Aynı zamanda şehir adı şehrin üzerinde havada görüntülenecektir.

 1. Otomatik paraşütle atlama

Otomatik paraşüt atlama işlevi eklendi, otomatik olarak işaretli konuma gitmek için noktalama işaretlerinden sonra otomatik paraşütle atlama özelliğini açın.

 

 1. Ateşleme planının diğer yeni içeriği
 2. Hava saldırısı, patlamadan önce hava saldırısı patlamasının yerini belirlemeye yardımcı olan füze uçuş animasyonu ekler.
 3. Oyuncunun yanında patlamak üzere olan el bombasının yaklaşık konumunu gösteren bir el bombası göstergesi işlevi eklendi.

 

(2) Tesla (9 Temmuz-6 Eylül)

pubg mobile 1.5 güncelleme
pubgmobile.com

Teknolojik dönüşüm adası Tesla’yı kendine çekti.Tesla, adada klasik modeller üretmek ve daha teknolojik olarak daha gelişmiş otonom sürüş deneyimi ve malzeme taşıma çözümleri sağlamak için süper bir fabrika kuracak. Yeni mod Ateşleme Planında Tesla’ya özel içeriği deneyimleyebilirsiniz.

 1. Tesla Gigafabrika

Haritada Tesla süper fabrikası görünecek.Fabrikadaki tüm üretim hattı anahtarları etkinleştirildikten sonra fabrika, Tesla araç-Model Y üretmek için araç montaj sürecini başlatacak.

 1. Model Y+Otonom sürüş

Tesla fabrikasının ürettiği sürücüsüz araç, harita üzerinde yolda otomatik sürüşü açabiliyor ve oyuncu tarafından belirlenen yol işaretli konuma otomatik olarak ulaşabiliyor.

 1. Yarı kamyon

Tesla tarafından geliştirilen kendi kendini süren ulaşım araçları, vahşi doğada yolda rastgele görünecek ve belirli rotalarda otomatik olarak sürülecek. Yarı Kamyona zarar vererek, savaş malzemeleri elde etmek için arabadaki malzeme kutusu düşürülebilir.

– Yeni ateşli silahlar ve dövüşü geliştirmek için

(1) Yeni ateşli silahlar-MG3

Yeni MG3 hafif makineli tüfek: 7.62 mm mühimmat kullanır, benzersiz bir atış moduna sahiptir, istikrarlı sürekli atış ve hızlı atış dikkate alınarak 660 veya 990 m/s’lik iki atış hızını dinamik olarak ayarlayabilir.

Ön braket ile, yere ateş etmek geri tepme kuvvetini büyük ölçüde azaltabilir, yalnızca airdrop kutusunda çıktı

 

(2) M249 başlatma ayarı

MG3 airdropa girerken, M249 airdroptan kaldırılır ve klasik tam haritada gösterilecek olan yer varlığı çıkışına değiştirilir

 

(3) Yangın hızı dengeleme mekanizması

Farklı kare hızlarında tutarsız ateşleme hızları sorununu çözmek için farklı kare hızlarına sahip ateşli silahlar için birleşik bir mekanizma eklendi

 

(4) Üçüncü şahıs lens görüş alanı ayarı

Üçüncü şahıs görüş alanı ayar seçeneği eklendi, üçüncü şahıs görüş alanı ayarlardan ayarlanabiliyor. Bu seçenek, daha büyük orijinal lens görüş alanına sahip bazı modellerde geçerli olmayacaktır.

 

(5) Yeni pencere camı

Adalarda ve çöllerde az sayıda binaya cam eklendi

Camı kırmak için yakın muharebe saldırısı/ateş/pencerenin üzerinden kullanın, ancak ses çıkaracak ve iyileşmeyecek

 

(6) Önceden ayarlanmış çalışma mantığının iyileştirilmesi

 1. İlaç alırken otomatik alımı engelleyin
 2. Ana silaha sahip olduğunuzda bir yakın dövüş silahı alın. Yakın dövüş silahı, saklanmak üzere önceden ayarlanmıştır.
 3. Artık gövde üzerinde düz tabanlı bir wok olmadığında, otomatik olarak düz tabanlı bir wok alacak ve donatacaktır.
 4. Kullanılan ateşli silahın tüm mermileri yandıktan sonra (mühimmat da 0 olduğunda), başka bir silahın mühimmatı varsa, silah otomatik olarak değiştirilecektir.
 5. Mermisiz sinyal tabancaları otomatik olarak alınmayacaktır.

 

(7) Takım yarışması-depo haritası yükseltmesi

Bungalovun yumurtlama noktasının yakınındaki kapağı ayarlayın, şimdi meyve standının tepesine ulaşabilirsiniz.

Mini haritanın boyutunu ayarlayın, savaş durumunu gözlemlemek için mini haritayı kullanmak artık daha kolay

 

(8) Evolution savaş alanı tam ateş gücü 2.0 ayarı

Evrimsel savaş alanı Full Fire 2.0’ı daha da ayarlayacağız ve size daha iyi bir deneyim sunmak için sabırsızlanıyoruz.

 

— Oyundaki yeni özellikler

(1) Yeni eklenen hızlı rulet

Fırlatma nesneleri/ilaçları daha hızlı kullanabilen fırlatma nesneleri ve ilaç ruleti eklendi:

 1. Rulet çarkını açmak veya aksesuar kullanmak için ilaç/fırlatma nesnesi simgesini kaydırın
 2. Ayarlardan hızlı atış ayarlanabilir.Açtıktan sonra hızlı atmak için fırlatan nesnenin ikonuna basılı tutunuz.
 3. Hızlı rulet atma ayarlardan ayarlanabilir.Açtıktan sonra ruleti kaydırıp kısa bir süre sonra hedefi hızlıca atabilirsiniz.

 

(2) İlaç atma işlevi eklendi

Artık ilaçları yakın mesafeden paketler halinde vücudunuza atabilirsiniz ve atılan ilaçlar iniş sonrası toplanmaya hazır hale gelecektir.

 

(3) Zafer heykeli eklendi

Tavuk yedikten sonra kutlamak için bir heykel arayabilirsiniz:

 1. Tavuk yeme ekibindeki MVP, belirlenen bir yerde zafer heykelini çağırabilir.
 2. Zafer heykelinin yanında özel kutlama hareketlerini kullanabilirsiniz.

 

(4) Zaferden sonra fotoğraf çekme işlevi eklendi

 1. Klasik modda kazandıktan sonra fotoğraf moduna girebilirsiniz.
 2. Kamera modunda takım arkadaşı bilgilerini gizleyebilir/gösterebilirsiniz
 3. Fotoğraf çektikten sonra fotoğraf paylaşabilirsiniz

 

(5) Kalan mermilerin hatırlatıcısı eklendi

Şarjörde çok fazla mermi kalmadığında, mermi miktarının yazı tipi rengi değişir:

 1. %25 kaldığında, madde işareti sayısının yazı tipi rengi sarıya döner
 2. %10 kaldığında madde işareti sayısının yazı tipi rengi kırmızıya döner.

 

(6) Aşağıdakileri göstermek için tekrar verilerinin ortadan kaldırılmasını artırın:

 1. Elemeyi tekrar oynatırken, katilin halka açık bilgilerinin bir kısmını görebilirsiniz.
 2. Veri ayrıntılarında, oyuncunun rakibe vurduğu durum ve rakibin oyuncuya vurduğu durum dahil olmak üzere bu çatışmanın isabet durumunu görüntüleyebilirsiniz.
 3. Rapor işlevini artır
 4. Eleme tekrarı ayarlardan açılıp kapatılabilir.

 

(7) Özel ateşli silah konfigürasyonu için en iyi aksesuarlar

Oyuncular, her silahın farklı yuvaları için hedef kullanım aksesuarlarını özelleştirebilir

Ayar tamamlandıktan sonra hedef aksesuar bulunduğunda otomatik olarak alınır ve monte edilir.

 

(8) Ateşli silahların hassasiyetini özelleştirin

Oyuncular, ilgili ateşli silahı kullanırken etkili olan her bir ateşli silahın özel hassasiyetini özelleştirebilir.

 

(9) Takım arkadaşı katılımı için ipuçları eklendi

Takım arkadaşları bir savaşta yakalandıklarında ve yaralandıklarında, takım arkadaşının kan barı alanında bir nişan uyarısı gösterilir.

 

– Diğer yeni içerik

(1) Royale Pass 1. Ay : Teknoloji çağı (14 Temmuz-12 Ağustos)

Royale Pass 2. Ay : T planı (13 Ağustos – 13 Eylül)

RP S19’un bitiminden sonra Royale Pass, Royale Pass Ayı olarak ayarlanacak ve ilk kez girdiğinizde özel bir hoş geldin hediyesi alacaksınız!

 1. Zaman Ayarı: RP süresi 1 ay olarak ayarlanmıştır ve her sürümde 2 RP sırayla başlatılacaktır.Bu sefer RP M1 ve RP M2 başlatılacaktır.
 2. Fiyat ayarlaması: Normal RP 360UC, elit RP 960UC (ek 1.200 puan) olarak ayarlanacak, yeni RP’ye ilk girdiğinizde 360-60UC indirim kuponu alabilir ve bir sonraki RP’yi alabilirsiniz. 30. seviyeye ulaştığınızda ücretsiz RP 360-60UC indirimi. Kupon
 3. Seviye düşürme: Seviye üst limiti aynı anda seviye 50’ye ayarlanacak, ancak ödül kalitesi değişmeden, seviye 50 kırmızı kalite takım elbise, seviye 1 pembe ateşli silahlar ve takım elbise
 4. Ödül artı boyut: RP seviyesi her yükseldiğinde ücretsiz ödüller kazanabilirsiniz.Yüksek seviyelerde ayrıca ücretsiz 60UC satın alma kuponları ve bir sonraki sezon için ek setler alabilirsiniz.
 5. Görev ayarlaması: RP meydan okuma görevleri 8 haftadan 4 haftaya düşürüldü ve aynı anda RP oyun süresi gereksinimleri de kısaltılacak
 6. RP sezon sonunda kritik vuruş yaptı

Etkinlik, S19’un sonunda başlar. Oyuncular, görevleri tamamlayarak kritik vuruşlar için puan kazanabilir ve bir sonraki sezon için önceden puan kazanabilir.

İlk temel noktaları başlatmak için etkinliğe katılın, görevi tamamlayarak kritik vuruş sayısını alın ve rastgele birden fazla ödül almak için kritik vuruş sayısını kullanın. Yeni sezonda nihai puanlar alınabilir = ilk temel puanlar * kümülatif çoklu kazanç

 1. Diğer düzenlemeler: ücretsiz oyun kartının fiyat ayarlaması, yeni Royale Geçiş Ayı sekmesi vb.

 

(2) Lonca

Yeni lonca çatışması oynanışı eklendi ve aynı türden benzer aktiviteye sahip loncalar 14 günlük bir çatışma için bir araya getirildi;

 1. Lonca üyeleri, lonca çatışma görevlerini tamamlayarak çatışma puanları biriktirir ve her gün kale ödüllerini kazanır;
 2. Etkinliğin sonunda, iki lonca tarafından elde edilen kale ödüllerinin toplam sayısını hesaplayın ve mevcut çatışmayı daha fazla taraf kazanacak;
 3. Takım galibiyetleri ve bireysel katkılar için zengin ödüller elde edilebilir

 

(3) Ray burada!

Ray Ray (mini televizyoncu) geliyor, Ray size önemli bilgileri zamanında anlatacak, kaçırmayın!

 

(4) Yeni başarılar

 1. 6 Temmuz – 6 Eylül tarihleri ​​arasında yeni eklenen “Görmek inanmaktır” (baskısı tükenmiş) tema başarısı, Ateşleme Planı oyununa katılır ve buna ulaşmak için ilgili başarı koşullarını tamamlar;
 2. 13 Eylül’den önce tamamlanabilen ve Royale Pass sezon değişikliklerinden sonra elde edilebilen yeni eklenen bir başarı olan “Leapover” (baskı tükenmiş);
 3. Ulusal Haftalık Yarışmaya katılarak elde edilebilecek yeni başarı “Azim”;
 4. Oyunu tamamlayarak ve takım arkadaşlarını değerlendirerek elde edilebilecek “Yorum Uzmanı” başarısı eklendi;
 5. Oyunu tamamlayarak ve takım arkadaşlarını değerlendirerek elde edilebilecek “Yorum Uzmanı” başarısı eklendi;
 6. “Nebula Battlefield” ve “Cyberpunk” set başarımları yakında satışa çıkarılacak ve geri döndükten sonra baskısı tükenmiş başarılar olarak kaldırılacaktır.

(5) RP ödül işlevi

 1. Oyun içi RP ayrıcalığı takdir işlevi eklendi.Oyuncular, oyunda istedikleri zaman takım arkadaşlarına bir RP takdiri başlatabilir ve takdir mesajı sohbet geçmişinde istenir.
 2. Övgü alan oyuncular belirli bir RP puanı alabilir ve övgü için RP puanları sistem tarafından sunulacaktır.

 

(6) Kulüp

Sürüm 1.5.0 çevrimiçi. Temmuz ayında Endonezya’da gri tonlamalı testlere öncelik verilecek ve Güneydoğu Asya, Ağustos’tan Eylül’e kadar kademeli olarak açılacak.

 1. Yetkili İnternet ünlü oyuncuları kulüpler kurabilir ve diğer oyuncular katılmak için kulüpleri seçebilir
 2. Oyuncular kulüpte resim, video içeriği, yorum ve beğeni etkileşimi yayınlayabilir
 3. Oyuncular konu tartışmalarına katılabilir, belirtilen konu altında içerik yayınlayabilir ve konu altındaki tüm içerik konu ayrıntılarında görüntülenecektir.
 4. Kulüp yöneticileri iç iletişim yarışmaları düzenleyebilir ve kulüp üyeleri katılmak için kayıt olabilir
 5. Kulüp yöneticileri, harici sosyal medya hesapları altında yayınlanan içerikleri ilgili kulüp ile senkronize edebilir.

 

– oyun performansı ve deneyim ayarlamaları

(1) Temel performans ayarı:

Görüntü aydınlatmasını destekleyin ve ayarlayın, sahne ortamının daha gerçekçi aydınlatma efektlerini sağlayın ve malzeme ayrımını iyileştirin

Rayleigh saçılımı, Mie saçılımı, atmosferik sis ve diğer efektler dahil gökyüzü ışığı saçılımını destekleyin, gökyüzü daha şeffaf ve gerçektir

Daha zengin bitki örtüsü efektlerini, dinamik gökyüzü bulutlarını ve gerçek bulut aydınlatma simülasyon efektlerini destekler

 

(2) Güvenlik istasyonu ayarı

Yeni sürümde, güvenlik istasyonu-video inceleme bölümü, daha heyecan verici aktivite içeriği ve daha zengin ödüller ekledi ve video inceleme sürecini ve işletim deneyimini optimize etmeye devam etti.

-Etkinlik içeriğine kolayca göz atmak için etkinlik arayüzü eklendi:

1) Montaj faaliyetleri: Denetçi sayısı belirli bir sayıya ulaştığında denetçi sayısı özel ödüller alabilir.

2) Günlük denetim görevleri: denetçiler bir dizi ek denetim görevi başlatabilir ve ödüller alabilir

– Oyuncuları eklentilere ve hilecilere karşı savaşmaya devam etmeleri için teşvik etmek ve desteklemek için ek kalıcı ödüller ekleyin: kalıcı moda, avatar çerçevesi vb. dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere.

 

(3) Güvenlik kapasitesi ayarı

 1. Ayıklama, geri tepme, perspektif, otomatik nişan alma ve hızlanmanın sürekli stratejik ayarı;
 2. Çeşitli kaynakların çatlama önleyici çalışmalarını güçlendirin;
 3. Çeşitli siber saldırılara karşı savunmayı güçlendirmeye devam edin.

 

(4) Ulusal Oyunların Tanıtımı

 1. Yeni eklenen bölge lider tablosu işlevi

-Ulusal liderlik tablosundan bağımsız olarak yeni bir lig skor tablosu eklendi

-Bu hafta lig liderlik tablosuna girmek için haftada en az bir savaşa katılın

-Takım savaşa katıldıktan sonra rastgele bir lig skor tablosuna girecek ve lig skor tabloları birbirinden bağımsız olacak.

-Haftalık yarışma sona erdikten sonra, takımın bu haftaki lig liderlik tablosundaki sıralamasına göre sıralama ödüllerini manuel olarak alabilirsiniz.

-Haftalık yarışmadaki aktif oyun sayısına göre ilgili aktif oyun ödüllerini alabilirsiniz.

-Haftalık yarışma alanı için sıralama verileri ve ödül uygunluğu her hafta yenilenecektir.

 1. Ulusal Oyunlar yeni unvanlar ve başarılar alacak

 

(5) Fonksiyon ayarı

 1. Evrensel işaret ayarı

Tekerlek yönünü hafifçe ayarlayın. Yön, stil ve sesli rulet tutarlıdır

 1. Tavuk yeme süresi ayarı

Tavuk yedikten sonra, savaşta maksimum kalma süresi 60 saniyeye ayarlandı.

 1. Savaş kullanıcı arayüzü ayarı

Bazı işlev düğmeleri, alt çerçeve stilini ayarladı ve önceden ayarlanmış ayarlar, ses, sprey boya ve ifade düğmeleri düzenine ince ayar yaptı

 1. Kutu ekran mantık ayarı

Oyuncu, savaşta başka bir kişinin kutusunu aldığında, kutunun altı karelik ızgara ve dokuz karelik ızgaranın görüntü şeklini değiştirdikten sonra, hafızaya alınır ve daha sonra tekrar değiştirmeye gerek yoktur.

 1. cayro ayarı

Oyuncular, silah ateşlendiğinde jiroskopun hassasiyetini bağımsız olarak ayarlayabilirler.

Ek olarak, jiroskopu yukarı ve aşağı yönde ayarlayın ve jiroskop girişi tersine çevrilir.

 1. Bazı yeni modellerin pürüzsüz görüntü kalitesi için 90 çerçeve seçeneğini açın
 2. iPhone12 ve diğer modellerde özel ayarlamalar

 

(6) Sistem ayarı:

 1. Lobinin sağ üst köşesinde banner ayarı

İşlemi daha rahat hale getirmek için hızlı kaydırma ve yavaş kaydırma için farklı afiş kaydırma mekanizmaları eklendi

 1. Ödül arayüzü ayarını alın

Arayüze sahip olmak için Tebrikler’i yeniden tasarladık ve oyuncuların çok hızlı tıklamalarını ve kazandıkları ödülü kaçırmalarını önlemek için bir düğme karartma efekti ekledik

 1. Muharebe Deneyimi Araştırma ve İnceleme

Oyun deneyimi araştırma ve araştırma sistemini ayarlayın, puanlamayı destekleyin + deneyim etiketlerini seçin; oyuncular oyun bittikten sonra oyun deneyimini takım arkadaşlarıyla yansıtabilir

 1. Ana arayüz bilgisi ayarı

-Örtüşen ve tanımlanması zor olan sorunu çözmek için ana arayüz ekibi bilgi yapısını ayarlayın

-Araçları ayarlamak ve kutsal kostümler giymek için işlev girişi

 1. Arkadaş çevresi ayarı

Dinamik küçük resimler için yorum ve beğeni ayrıntıları ekleyin

 1. Oyun içi beğeniler ve ayarlamalar

Başlangıç/tavuk alkışı iyi olduğunda, takım övgü ilerleme ekranı ekleyin ve özel efektleri övün

 

(7) Döngü1 Sezon1

 

 1. Zorluk değer sistemi

– Meydan okuma değer sistemi, orijinal tek oyun toplama ve çıkarma kurallarının değişmeden kalması koşuluyla, oyuncunun tek bir oyundaki davranışını değerlendirmek için başka bir dizi bonus kuralı ekler.

-Bırakma, kapatma ve takım arkadaşlarını ortadan kaldırma gibi kötü niyetli davranışların olmadığı eksiksiz bir tek oyun, ek meydan okuma puanları alacaktır.

-Oyuncunun meydan okuma değeri etkin puanları aşmışsa ve oyun başarısız olursa, azalma otomatik olarak tetiklenecek ve rütbeyle orantılı olarak düşülecektir. Etkili kulüpler, rütbe arttıkça artar.

-Her gün ilk oyunu tamamlamak, ekstra bir meydan okuma değeri bonusu alabilir.

-Zorluk puanları maksimum değere ulaştıktan sonra birikmeye devam edemez.

-Zorluk noktalarını ayrı ayrı hesaplamak için ayrı bölgeler ve modlar.

-Mücadele değeri sezon boyunca devralınamaz.

 1. Sıra simgesi ayarı

-Ayrıntıları zenginleştirmek için rütbe simgelerinin görüntüsünü güncelleyin.

-Rütbe yükseltmesinin etkisini ayarlayın.

 1. Sezon arayüzü güncellemesi

-Sezon arayüzü bilgilerinin sunumunu ayarlayın.

-Bonus büyüme çizgisi ve arkadaş ilerleme durumu eklendi.

-Ödül sunum formu düzenlendi.

-Ödül ayrıntıları arayüzünü güncelleyin.

 1. Sezon ödüllerini ayarlayın

-Gümüş seviye ödülleri eklendi.

-Yeni as bölme ödülleri eklendi.

-Küçük seviyeler için ödül sayısını artırın.

 1. Süper As

-Süper Asları belirli sıralara ayırın.

-Her özel Ace derecesi için ödüller ve paylaşım seçenekleri eklendi.

 1. Dizi

-Yeni sürüm, birden çok mevsimi dizi mevsimlerinde birleştirir.

-Bir dizi sezon ödül sistemi eklendi, ödülleri almak için aynı sezon serisinin tüm işaretlerini toplayın.

-Künye sistemi ve sezon dosyaları gibi arayüzün görüntüleme modunu ayarlayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu