Pubg

PUBG MOBİLE 1.5 TÜM DETAYLAR

[1.5 beta sürümü için ilk test turuyla ilgili duyuru] Herkese merhaba, hayatta kalanlar! Yeni bir test turu yakında geliyor! Jedi savaş alanında da birçok yüksek teknoloji ürünü ortaya çıktı ve tek tek keşfetmenizi bekliyor! Bu sürüm aynı zamanda yeni bir airdrop silahı olan MG3 hafif makineli tüfeği de başlattı, yakında daha fazla içerik yayınlanacak! [Ana güncelleme içeriği]


O7LQnh

1) Erangel teknolojisi teması (oyuncular bu modu kullanıp kullanmamayı seçebilirler)

1. Erangel süspansiyon treni eklendi, oyuncular durakta trene binebilir ve bir sonraki platforma giden tren yolunu takip edebilir. Aynı zamanda lütfen güvenli bölgeden kalkan trene dikkat edin, bu tren sizin kontrolünüz altında değil!

 

2. Yeni eklenen insansız nakliye uçağı, nakliye uçağını yerdeki cihaz üzerinden çağırabilirsiniz, size bir airdrop tedarik kutusu getirecektir.

3. Erangel’deki ana şehre bir robot köpek ekleyin: Robot köpek hayatta kalanları her yerde keşfedecek ve keşfedildiğinde nerede olduğu ortaya çıkacak. Oyuncular onu fethetmek için robot köpeğin arkasına geçebilir ve onu size veya zengin ganimetlere yardım etmek için kullanabilir!

4. Yeni eklenen mancınık makinesi: Mancınık makinesi sayesinde, hayatta kalan kişi paraşütle atlamanın canlandırıcı hissini iki kez yaşayabilir ve ayrıca onu konum değiştirmek veya düşmanın arkasına gizlice girmek için de kullanabilirsiniz.

5. Yepyeni araç-maglev motosikleti: Düşük irtifada yerde veya suda yüzebilen yüksek teknolojili bir motosiklet.

6. Özel sahne teleskopu: teleskop düşmanı uzaktan işaretleyebilecek, düşmanı tespit etmek için teleskopu kullanmayı unutmayın!

2) Yepyeni ateşli silah: MG3 Bu, 7,62 mm mermi kullanan ve yalnızca uçak tedarik kutusunda üretilen hafif bir makineli tüfek. 1. Eşsiz atış sistemi:

(1) 660RPM: uzun menzilli savaşlar için uygun yavaş atış hızı

(2) 990RPM: orta-kısa menzilli savaşlar için uygun son derece hızlı atış hızı

(3) İlk on mermi, Hayatta kalanlara izin verebilecek atış yörüngesi Bu silahı kontrol etmek daha kolaydır.

2. MG3’ün piyasaya sürülmesi nedeniyle, M249 yere fırlatılacak.

3) Hızlı fırlatma/fırlatma ilaç sistemi Yeni sistem, işlemi kolaylaştırıyor!

1. Daha manevra kabiliyeti sağlamak için fırlatma diskini yeniden tasarlayın. 2. Fırlatma nesnesi seçildikten sonra doğrudan ele monte edilecektir.

3. İlaçlar da atılabilir! Takım arkadaşlarınızın ilaçlarının bitmesi konusunda hala endişeli misiniz? Fırlat ve yerde!

4) Zamanı kutlamak için tavuk ekleyin. Hâlâ tavuk yemek istiyorsunuz, öyle değil mi? Artık ilk sırayı aldığınızda, Terminatör oyuncuları tavuğu tutan takım arkadaşlarıyla kutlamak için heykeli çağırabilir (!)! Ayrıca, doğrudan oyundan ekran görüntüsü almanızı sağlayan bir kamera işlevi de sunuyoruz. Birlikte tavuk yemenin keyfini çıkarın!

5) Kalan mühimmat talimatları Bilinçsizce mermi olmamasından mı korkuyorsunuz? Artık kalan mermi sayısı farklı renklerde gösterilecek!

1. Kalan %25 cephaneniz olduğunda sayı sarıya döner.

2. %10 cephaneniz kaldığında, sayı kırmızıya döner. Takip eden test sürümünde daha fazla içerik görünecek, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu