Pubg

PUBG Mobile Vikendi 2.0 Haritası Beta 1.6 Güncellemesinde geliyor: Özellikler, Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası

PUBG Mobile 1.4 güncellemesi şu anda çalışıyor ve kullanıcılar yeni sürümü bekliyor. Geliştirici, PUBG Mobile 20. sezonunu yayınladı ve yamayı güncelleyerek PUBG Mobile’ın kalitesini artırmaya devam ediyor.


Fark ettiyseniz, PUBG’nin yakın zamanda yeni bir Karakrin haritası getirdiği yeni güncellemesini yayınladığını fark etmiş olurdunuz. Bu haritanın çekici özellikleri PUBG PC’de bulunuyor ve bu güncelleme yapılır yapılmaz bu harita PUBG’nin mobil versiyonunu oynayan oyuncuların kullanımına sunuldu. Oyuncular tarafından çok beğenilen ancak Karakin’in gelmesiyle Vikendi veda ediyor.

Oyuncular birkaç aydır Vikendi haritasını kaçırıyor. çünkü Karakin haritasının gelmesiyle birlikte Vikendi haritası PUBG Mobile’dan kaldırıldı . Bu, Vikendi Haritasını rütbe atlamaları için seven oyuncular için gerçekten çok üzücüydü. Ayrıca PMCO 2021 Baharında da yoktu ve 6×6 haritası olmayan ilk turnuva oldu.

Ancak bazı söylentilere göre oyuncuların favorisi Vikendi haritası, oyuncular için heyecanlı tren yolculuğu ile PUBG Mobile’a geri dönecek.

PUBG Mobil Vikendi 2.0 Haritası

PUBG Mobile yakında Erangle, Sanhok ve Miramar gibi Vikendi 2.0 sürümünü yayınlayacak. Ancak Vikendi’nin tamir edilmek üzere geçici olarak geri çekilmesi olasılığı var, ancak o zaman Vikendi 2.0 sürümünde yeniden yayınlanacak . Bu, Erangel ve Miramar haritalarına oldu. Daha fazla oku Godzilla vs. Kong çok yakında PUBG Mobile’da

Vikendi 2.0 Haritası Çıkış Tarihi

PUBG Mobile Beta Discord’un son raporuna göre , test sürümü 1.6’te PUBG Mobile, Vikendi haritasını yeniden yayınlayacak.

PUBG Mobil Vikendi 2.0 Özellikleri

Trenler: Şu anda PUBG Mobile sürüm 1.5 beta 2 kullanıyoruz ve yakında 1.6 sürümünü alacağız, bu yaklaşan beta sürüm 1.6 yeni bir Vikendi Haritası 2.0 getirecek. Ve bu versiyonun en ilginç kısmı, en sevdiğimiz kar haritasında size hızlı bir tur sağlayacak olan Trenin gelişidir.

Bu yeni sürüm, harita üzerinde noktalı 12 tren istasyonu ile dokuz yeni trenin eklenmesini içeriyor.

Vikendi 2.0’da beklenen yeni değişiklikler

  1. Tren Rayları ve Hareketli Tren.
  2. Karın Çoğu Kaldırılıyor.
  3. Genişletilmiş Dino Parkı.
  4. Ayrıca DinoLand’e yeni Parçalar da eklendi.
  5. Kreznic’e bir Abby eklendi.

 

pubg mobile,vikendi 2.0,ağır silah somu,enfeksiyon modu,pubg mobile vikendi 2.0,vikendi 2.0 pubg mobile,pubg mobile yeni güncelleme,vikendi ne zaman geliyor,ağır silah modu ne zaman gelecek,pubg mobile vikendi ne zaman gelecek,vikendi ne zaman gelecek,vikendi geri gelecek mi,agümüş,a gümüş,azat gümüş,pubg mobile türkiye,pubg mobile vikendi,pubg mobile güncelleme,1.6 güncellemesi,pubg mobile 1.6 güncelleme,ne zaman,1.6 güncellemesi ne zaman gelecek

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu