Pubg:Newstate

Pubg: Newstate Hakkında Ger Şey!! Hangi Emülatör oynanır

PUBG Corp’un resmi geliştiricisinden alınan resmi bilgi, PUBG : New State PC oyununu çıkaracakları ve PUBG Mobile , Free fire veya Call of duty mobile gibi bir mobil savaş Royale oyunu olacağı yönünde . Ve Tencent oyunlarıyla ilgili olmayan bağımsız olarak gelişecek.

 

Bu sürümle birlikte, aynı türdeki diğer oyunlarla rekabet edeceği ve ayrıca daha heyecan verici özelliklere, hoş grafiklere ve yaratıcı oyun modlarına sahip olduğu tanıtıldı.

 

Bu sürümle birlikte, aynı türdeki diğer oyunlarla rekabet edeceği ve ayrıca daha heyecan verici özelliklere, hoş grafiklere ve yaratıcı oyun modlarına sahip olduğu tanıtıldı.

PUBG nedir: Yeni Devlet?

PUBG: New State Mobile, PUBG Corp ( PUBG PC’yi oluşturan ekiptir ) tarafından geliştirilen bir oyundur ve şimdi KRAFTON, Inc. tarafından geliştirilmiştir . yayınlandı ve oyuncuların hem Android hem de iOS platformlarında ön kayıt yapmasına izin verdi.

 

PUBG: New State neye sahip? Yani grafikler inanılmaz derecede gerçekçi, bugünün oyunlarının seçtiği bir şey.

PUBG: New State
PUBG: New State

Sırada oyun modu birçok yeni özelliğe sahip olacak, silah çekebileceksiniz, arkadaşlarınızla savaşabileceksiniz ve savaşma sürecinde, rakibinizi durdurabilmek, yok edebilmek için oyun içi öğeler de oluşturabilir, kullanabilirsiniz. ve daha iyi hayatta kalın.

Bu oyundaki haritanın da geniş bir varyasyonu var; yani geniş bir boyut ve çeşitlilikte arazi ve araçlara sahip olacaktır.

 

Daha iyi aksiyon oynanışı ve oyun modları olduğu için günümüzde insanların en çok ilgilendiği battle royale oyunlarından biri olacak. Geliştiriciye göre bu oyunda 1 haritada 100 oyuncu bir arada olacak. Ve kullanılacak farklı silahlar ve eşyalarla dolu büyük bir adada savaşacak.

  • Web sitesi: https://newstate.pubg.com
  • Posta: [email protected]
  • Google Play kimliği: com.pubg.newstate

Yeni State Edition özellikleri

1. Kazanmak için 99 kişiyle savaşın

Oyunun başında herkesi bir adaya götüren bir uçak olacak ve buradan kaçmak için hayatta kalan tek kişi olmanız gerekiyor ve bunu yapmak için tüm rakipleri yok etmek için harcıyorsunuz.

Yeni State Edition özellikleri
Yeni State Edition özellikleri

Bu savaş alanında hayatta kalmak çok zor olacak; iyi becerinin yanı sıra, kazanmak için şansa ihtiyacınız var. Oyuna yeni başlayan biriyseniz, o zaman büyük olasılıkla iyi rakiplerle tanışacaksınız.

 

Ve haritada terk edilmiş binalar, depolar, fabrikalar ve birçok farklı bina görünecek. Ve lütfen diğer alanlarda görüneceklerinden Silahlara dikkat edin. Yere paraşütle indikten sonra çok çabuk toplayın.

3. Kurallara dikkat edin

PUBG State New PC gibi hızlı tempolu bir aksiyon oyunu ile. O zaman oyunun kuralları, mekaniği basit ve anlaşılması kolay olacak. Ana amacınız tüm düşmanlara saldırmak, onları yenmek ve kazanmak için hayatta kalmaktır.

 

Ayrıca, Ölüm Çemberi’ne dikkat edin, belirli bir süre sonra sürekli olarak küçülür ve çemberin içinde koşar ve çember küçüldüğünde ciddi hasara neden olur. Dahası, eğer kan kaybederseniz = 0, o zaman ölürsünüz.

4. Birçok tür silah ve Teçhizat, Taşıtlar

PUBG New State oyununu oynarken, kendinizi düzinelerce farklı silah ve ekipman keşfederken bulacaksınız ve hepsinin avantajları ve dezavantajları var.

pubg-mobile-new-state-pc-emulator-4
pubg-mobile-new-state-pc-emulator-4

Yakınlarda gördüğünüz düşmanlar gibi istediğiniz ve savaş durumuna uygun silahları seçebiliyorsunuz; Sniper yerine saldırı tüfeği veya av tüfeği kullanmalısınız. Ya da yakınlarda saklanan bir düşman görürseniz, patlayıcı bir el bombası kullanabilirsiniz.

 

PUBG Mobile New State oyun cazibe merkezlerinden biri, oyuncuların Moto, Arabalar, Helikopterler veya tekneler gibi çeşitli araçları ve ulaşım araçlarını kullanacak olmasıdır. Ayrıca Dronları kullanmanıza da izin verir.

5. Global Illumination teknolojisi ile daha gerçekçi grafikler

PUBG NEW State gibi mobil cihazlarda gerçekçi ve akıcı grafiklere sahip bir Battle Royale oyunu gördüğünüzde şaşıracaksınız. Aynı zamanda pürüzsüz grafiklere sahiptir, ancak savaşçıları savaşa ve yeni zirvelere harekete geçirecek fantastik görsel efektlere sahiptir.

 

Ve cep telefonunuzun oyunu çalıştıramayacağından endişeleniyorsanız, oyun günümüzün cihazlarına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

 

6. Silahların özelleştirilmesine izin veren gelecekteki oyun

Bu oyunun beklenmedik bir özelliği, size birçok silah ve destek aracını kullanma imkanı sunması ve birçok kişi tarafından fark edilen bir özelliği de oyunun değiştirmenize ve yükseltmenize ve özelleştirilmiş silah savaşına izin vermesidir.

 

Gelecekteki ayar nedeniyle, yarışma aynı zamanda modern grafiklere sahip olacak ve diğer birçok ilgili ayrıntı, mevcut PUBG sürümünden daha yüksek bir seviyeye yükseltilecek.

 

#. Oyun için sorular ve cevaplar

  1. Oyun bir Windows PC’de mevcut olacak mı? Şu anda geliştirici, Android ve iOS platformları için sürümü duyurdu; PC’de oynamak istiyorsanız, emülatör yazılımı kullanmanız gerekir.
  2. PUBG New State’in geliştiricisi ve yayıncısı kimdir? PUBG New State, Güney Kore’nin PUBG Corp tarafından geliştirildi ve Android / IOS platformlarında yayınlanan KRAFTON, Inc. tarafından geliştirildi.
  3. Bu oyun hangi ülkelerde piyasaya sürüldü? Bu oyun bilgileri dünya çapında ABD, İngiltere, Vietnam, Hindistan, Endonezya ve İngilizce’de yayınlanacaktır. Ancak sonraki sürümlerde daha fazla dili destekleyecektir.
  4. Zaman bu oyun resmi olarak piyasaya sürülecek mi? Şu anda, oyun sadece oyuncuların ön kayıt yapmasına izin veriyor ve oyunun yayınlanma zamanı mevcut değil. Ancak şirket, oyunu 2021’de başlatacağını söylüyor.
PUBG: Yeni Durum MOBİL Emülatörü
Oyun PUBG oyna: PC'de Yeni Durum Emülatörü
Oyun PUBG oyna: PC’de Yeni Durum Emülatörü

Oyun PUBG oyna: PC’de Yeni Durum Emülatörü

Fiyat Para Birimi: USD

İşletim Sistemi: Windows 10

Uygulama Kategorisi: Game_Action

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu