Rüya Alemi

Rüyada Taşınmak ne anlama gelir?

Rüyada Taşınmak ne anlama gelir?

Yaşamda önemli değişikliklerin yaşanmasına neden olan taşınmak, rüyalarda da benzer nitelikte yorumlara sahiptir. Buna göre günümüz modern çağının popüler rüya tabirleri üzerinde rüyada taşınmak için yapılan yorumlamalar rüyayı gören kişinin hayatında gerçekleşecek bazı önemli değişikliklere ve yine rüya sahibinin ezberinin bozulacağı anlamına gelmektedir.

Bunun dışında rüyada taşınmak için rüya tabirleri kapsamında yapılan yorumlar, kişinin kendisini tehlikelerden, kötülüklerden ve sorunlardan uzakta hissettiği mekanlar ve o mekanlarda hissettiği duygu yoğunluğu ve konfor biçiminde gerçekleştirilmektedir. Rüyada taşınıldığının görülmesi kişinin ruh halindeki değişikliklere de işaret etmektedir. Özellikle bu kişinin yaşamı içerisinde çok mutlu olduğu anda aniden mod değiştirerek, huzursuz veya mutsuz olabiliyor. Bunun dışında çocuklar gibi mutluyken bir anda kendi içine kapanarak, sessiz sedasız bir köşede kendisiyle kalabilir.

Bu tip yaşamda önemli etkileri bulunan rüyada taşınmak için rüya tabirleri üzerinde rüyanın görülüş biçimi ve detayları ile doğru orantılı olarak şekillendirilmektedir.  Buna göre rüyada taşınmaya ilişkin rüya tabirlerince yapılan rüya yorumları şu şekildedir;

  • Rüyada ev taşımak: Rüyada ev taşımak, kişinin yaşamında köklü ve kesin değişikliklere delalet etmektedir. Rüya sahibi yaşamı ile ilgili olarak asla vazgeçmeyeceği bir karar almak durumunda kalacak ve bir anda tüm yaşamını etkileyecek farklı bir noktaya doğru kayabilecektir. Bir süre alıştığı düzeni sağlamakta zorlansa da mutlak suret ile yeni bir düzen kurabileceği anlamlarına gelmektedir.
  • Rüyada başka bir şehre taşınmak: Rüyada yaşadığı kentten başka bir kente taşındığını gören kişiler için gurbete gidilmek durumunda kalınacağı ve belirli bir süre tüm sevdiklerinden uzak kalınacağı manasına gelmektedir.
  • Rüyada taşınmak için eşya toplamak: Rüyada taşınmak için eşya toplandığını görmek kendisine iyi gelecek ve kafasını toparlayabileceği bir yer arayışı içerisinde olduğunu göstermektedir. Rüyayı gören kişi sorunlarından ve sıkıntılarından biraz olsun uzaklaşmak ve biraz dinlenmek amacı ile saklı bir mekan isteği içerisinde olabilir.
  • Rüyada eşya taşımak: Rüyasında eşya taşıdığını gören kişiler, sürekli değişen kararsız ve karmaşık ruh halinde olduğuna dair işaretler vermektedir. Rüyayı gören kişinin kararsızlığı ve anlaşılmaz olması çevresindekilerin de fazlasıyla bunalmasına ve bu sebeple de yakınlarından kendisine yönelik olarak gelecek bir isyan etme durumu ile karşı karşıya kalabilmektedir.
  • Rüyada taşınmak ve ağlamak: Bu rüya kişinin yaşamında bir yol ayrımına geldiğine ve bir seçim yapmak durumunda kaldığına işaret etmektedir. Ayrıca kişinin karar aşamasındaki iki seçenek içerisinde en doğrusunu seçmesine ve yaşama hayırlı etkilerde bulunmasına yol açacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu