Nasıl Yapılır?

Saç Rengi Nasıl Açılır?

Saç Rengi Nasıl Açılır?

Saç Rengi kadınların çok fazla taktığı bir konudur. Yıpranmış veya Yağlı saçlar kadınların düşmanı olur. Kadınlar için saçların her zaman parlak ve olduğundan daha canlı gözükmesi şarttır. Saç renginin Açılması konusunda kadınlar bir biriyle yarışır. “ Onun saçı kadar benimki neden Açık ve canlı değil” gibi tartışmalar kadınlar arasında hep olur. Ama bu tartışmaların sonucunda kadınlar kendilerine göre bir çıkar yolu bulurlar. Saç Rengi Açılması konusunda farklı etmenler vardır. Saçların doğal renk yapılarını açarak, canlı ve parlak gözükmesi için, genelde doğa mucizelerinden yararlanılır.

dogal-yollarla-sac-rengi-nasil-acilir
dogal-yollarla-sac-rengi-nasil-acilir

Papatya Suyuyla Saç Rengi Açmak

Doğada bulunan “ Papatyalar” saçlar için o kadar yarayışlı bitkiler ki anlatılmaz. Papatyayı Aktarlarda da bulabilirsiniz. Doğada her zaman canlı ve taze olarak bulunmaz. Aktarlar Papatyaları adeta çok iyi muhafaza ederler. Bu sayede Papatyalar taze ve doğadaki gibi durur. Papatya yapraklarını bir Tencere içerisinde su koyarak kaynatma yapın. Şampuanla beraber yıkayabilirsiniz. Yada saçlarınıza direkt olarak sürme işlemi de yapabilirsiniz.

Bal Maskesiyle Saç Rengi Açmak

Bal Şifa dağıtır. Saç Rengi açılmasında da balın faydası çoktur. Saç Kremi yada normal Nemlendirici kremleri kullanarak, Balla beraber hoş kıvamında bir Maske hazırlaması yapın. Sonrasında ise gece yatmadan önce saçlarınıza sürün ve Boneyle kapatın. Sabah kalktığınız zaman saçlarınızda inanılmaz bir değişim olur. Saç yapısı sertse çok iyi yumuşar. Yada saç rengi muhteşem bir şekilde açılır.

Limonla Saç Rengi Açmak

Limonu su veya diğer maddelerle karıştırmadan, bir adet limonu ortadan ikiye bölün ve sonrasında saçınıza sürün. Bir müddet sonra yıkayabilir yada saçlarda bekletebilirsiniz. Bu sayede de Saç renkleri çok iyi derece de açılmış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu