Cilt bakımıNasıl Yapılır?

Soğan Kürü Nasıl Yapılır?

Soğan Kürü Nasıl Yapılır?

Soğan Kürü tüketimi, birçok sağlık sorununa kesin çözüm olarak büyük fayda sağlar. Soğan Kürü sayesinde, şimdiye kadar çare bulamadığınız birçok rahatsızlığa kesin çözümler bulursunuz. Özelikle kadınlar için çok yarayışlı bir Besin kaynağıdır. Kilo Problemi olanlar, Hamile kalamayanlar, Adet sorunu yaşayanlar, Vajinal rahatsızlığı olanlar için süper etki sağlar. Soğan Kürü sayesinde sağlıklı bir yaşam sizleri beklerken, aynı zamanda yaşlılık dönemlerinde bunun faydasını da daha çok görürsünüz. Soğan kürü yapmak birkaç ufak işlem sayesinde gerçekleşir. Soğan Kürü yapmak için su ve 1 adet Soğan yeterli olur. Gelin Nasıl Yapılır? Beraber bakalım;

soğan kürü nasıl yapılır
soğan kürü nasıl yapılır

Taze Soğan olmasına kesinlikle özen gösterin. Bir tarafı taze ve diğer tarafları mor şeklinde renkleri olan soğanları almaktan kesinlikle kaçının. Bu soğanlardan yapılacak olan Kür, sağlık açısından bir getirisi olmaz.

– Suyun Klorsuz ve Saf su olması da çok önemli. Yani tamamen berrak bir su yüzeyi olmalıdır. 2 Bardak su yeterli.

– Soğan kabuklarını soymayın. Suyun içerisinde dört parça olacak şekilde kabuklarını soymadan kesin ve atın. Orta dereceli ateşte kaynatma yapın. Maksimum olarak 20 Dakika yeterli olur. Kısacası, “ Suyun rengine ve içerisine Soğanların geçmesini sağlayacak dereceye kadar kaynatma yapın.”

Soğan Kürü Yapılma işlemi bu kadar basittir. Yaşadığınız problemler için günlük tüketilmesi çok önemlidir. Bazı kişiler saça faydası olur mu? Diye sormakta. Özellikle erkekler bu soruyu çok soruyor. Saça faydası yoktur. Yani Sarımsak gibi bir etki beklemeyin. Ancak Soğan suyu o kadar vitaminsel bir değer kaynağı ki, bazı kadınların sorunlarına derman oluyor. Şimdiye kadar bulamadıkları sağlık çözümünü, Soğan Kürü sayesinde bulanlar var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu