Diyet ve Zayıflama

Yağ Yakıcı Diyet Nasıl Yapılır?

Karın bölgesinde oluşan Yağlar kadınların moralini çok bozar. Yağlar karın bölgesinde ve kalça kısımlarında yüksek kütle şeklinde oluşur. Diyet Programı yaparak, karın bölgesinde oluşan Yağlar  yakılabilir. Yağ Yakıcı Diyet son zamanlarda çok konuşuluyor. Ancak, diyeti uygularken kendi yaşantınıza çok iyi bir şekilde yansıtmanız lazım.Yağ Yakıcı olan sebze ve  meyveler günlük Diyet listenize uygulandığı taktirde, Yağlar kısa sürede erir. Forma girmek ve karın bölgesinde düzgün bir vücut ölçülerine sahip olmak için, sebze ve meyve türlerinden harika karışımlar yapılması gerekiyor.

 

Gün içerisinde  tüketilen yiyecek ve içecekler, farkında olmadan vücut içerisinde çok büyük Yağ salgılar. Yağ oluşumları aşırı abur cuburun yanında, yağ kütlesini arttıran yiyecekler oluşturur. Yağ oluşumların karın kısımlarının yan taraflarında daha çok oluşur.Sizlere günlük yemeniz gereken sebze ve meyveleri vereceğiz. Bunları iş temponuz ve yaşam tarzınızda göre harmanlayarak kullanabilirsiniz.

 

Sabahları

 – 1 İnce Kızarmış Kepek ekmeği yada Lifli Ekmek

 

– Doğal Meyvelerden seçerek tüketmek

 

– 1 Fincan Şekersiz çay yada Kahve

 

Öğlenleri

 

      – Yağsız olarak kızartılan Tavuk veya Kırmızı et, Mevsim yeşilliklerinden oluşan Salatalar, yemekten sonra şekersiz Kahve. Kahve içmek yemeklerden sonra Tok tutar.

 

Akşamları

 

         – Yeşillik ve Domateslerden oluşan muhteşem bir salata. Aynı zamanda  1 dilim kepek ekmeği ve arkasından şekersiz çay.

 

Yağ Yakıcı Diyet olarak, ilk gün bu şekilde olmalıdır. Sonrasında ise 10 güne yayarak, yağ oranı “ Sıfır” olan yiyecekler ve içecekler tüketilmeli. Yağ oluşumuna neden olan şekerli içecekler ve şekeri yüksek olan yemekler asla tüketilmeli. Diğer günlerde diyet programı uygularken, bazı et türlerini yağsız olarak kızartarak tüketin. Yağsız yapmak sayesinde dilediğiniz kadar yemede özgürsünüz.

Bunların yanı sıra Diyet ve Zayıflama kategorilerimizin yer aldığı diyet çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

    Bu yazımızda  Yağ Yakıcı Diyet Nasıl Yapılır konusunu ele aldık, sizlerinde merak ettiği konular, sorular varsa bizlere iletmeniz halinde sizler için araştırıp paylaşabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu