Genel Kültür

MASAK’da Vergi levhası adres teyidinde kullanılabilir mi?

Bazı şartlar yerine getirildiğinde Tedbirler yönetmeliğinde yer alan 6. maddeye göre, iş ilişkisi bulunan gerçek kişilerin adres teyidi için kamudan alınan resmi belge yardımıyla yapılabilmektedir.

Yönetmeliğin 6. maddesine dayanarak vergi dairelerinden alınan vergi levhaları adres kanıtın da kullanılabilmektedir. 

 

Adres kanıtı olarak kullanılabilmesi için Vergi levhasının geçerli olan yıl içerisin de alınmış olması ve içinde bulunulduğu döneme ait olması gerekmektedir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu