Pubg

PUBG SEZON 19 ÖDÜLLERİ/ SEZON 19 KADEME ÖDÜLLERİ! PUBG MOBİLE 1-100 RP ÖDÜLLERİ

PUBG Mobile Season 19: Leaked Tier Rewards, M249 skin & More – Her oyuncunun en sevdiği Battle Royale oyunu olan PUBG Mobile, heyecan verici oyun içi öğeleri ücretsiz olarak sağlama söz konusu olduğunda oyununu gerçekten yükseltti. Diğer oyunların öğütülebilir derileri gibi, PUBG mobil de oyuncularına daha yüksek seviyelere ilerlediklerinde ücretsiz dış görünümler sunuyor. 19. sezon hala günler uzakta olsa da, gelecek sezonun Aşama Ödülleri çoktan sızdırıldı. Sportskeeda’nın bir makalesine göre, bunlar gelecek sezonun ödülleri. Burada birkaçından bahsedeceğiz.

PUBG Mobile Sezon 19 Aşama Ödülleri

Altın Seviye Ödülleri

Altın, oyuncuların bir kıyafet şeklinde makul bir ödül alacakları ilk aşamadır. Oyuncular, altın kademe veya herhangi bir üst kademede maçları tamamladıktan sonra bunu ücretsiz olarak alacaklar. Aşağıda gösterilen resme bakın.

2
Altın Katmanlı Kıyafet (Resim Kredisi: Mad Tamizha YT)

Platin Seviye Ödülleri

Platin Aşamada, oyuncular Altın Aşama Kıyafetiyle eşleşen bir maske kapabilecekler. Maskeyle birlikte, Platinum’da bir kademe ödülü olarak 800 gümüş parça geliyor.

1
Platin Katmanlı Kıyafet (Resim Kredisi: Mad Tamizha YT)

Elmas Seviye Ödülleri

Hepsinden daha çekici olan ödül, 19. sezonun Elmas Aşamasında mevcuttur. Resme bakın ve ücretsiz olarak isteyebileceğiniz daha iyi bir şey olup olmadığına kendiniz karar verin. Seviyeye ulaştıktan sonra beş maç oynayın ve ardından silahlarınızı şekillendirmek için hak talebinde bulunun. Bu kademe için ikincil ödül olarak 1.000 gümüş parçası da var.

5
Elmas Katmanlı Kıyafet (Resim Kredisi: Mad Tamizha YT)

Crown Tier Ödülleri

Sıralamanızı yükseltmek ve sunucunun en iyi oyuncular listesinde yer almak istiyorsanız, Crown Tier tam size göre. Buna ulaştığınızda, Reyting Koruma Kartları size sunulacak. Kartlar, aktif olduğunda sizi herhangi bir sıralama puanı kesintisinden kurtaracak ve aynı zamanda hızlı düşüşe karar verdiğinizde en iyi önlemdir.

Bunun dışında Crown Tier, 18.Sezon Taç adı etiketi, destansı takıma giriş efekti ve 1.300 gümüş parçası da sunuyor.

Ace Seviye Ödülleri

Her zaman olduğu gibi, As aşaması başka bir sezon temalı paraşütle birlikte gelir. Aynı As paraşütü ve 1.600 gümüş parçası, Sezon 19 As unvan etiketi ve efsanevi takım giriş efekti dışında bu aşama hakkında konuşacak yeni bir şey yok.

3
Elmas Katmanlı Kıyafet (Resim Kredisi: Mad Tamizha YT)

Yenilmez Aşama Ödülleri

Oyunun en zorlu aşaması, bir sunucudaki ilk 500 listesinde yer aldıktan sonra Season Conqueror çerçevesi, Season Conqueror ad etiketi ve Season Conqueror unvanı verir. Fatih çerçevesi ve etiketiyle gelen en büyük saygının yanı sıra, efsanevi giriş etkisi de var. Ayrıca, kupon artıkları ve kıyafet satın almak için harcayabileceğiniz 2000 gümüş parçayı almayı da unutmayın.

4
Yenilmez Katman Kıyafeti (Resim Kredisi: Mad Tamizha YT)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu