Pubg

SEZON 19 NE ZAMAN BİTİYOR ? SEZON 20 NE ZAMAN GELİYOR ? PUBG MOBİLE YENİ SEZON NE ZAMAN

PUBG Mobile 1.5 Sürüm sızıntıları

Geliştiriciler her yeni sürümde oyuna inanılmaz ek özellikler eklemeye devam ediyor. Özellikle PUBG PC veya PUBG Game for Peace, Çin varyantında mevcut olanlardan ipuçları alarak haritaları tamamlamak için çalışıyorlar.

Sızıntılar, yeni 1.5 sürümünde de durumun böyle olacağını doğruluyor. Barış için PUBG PC veya PUBG Game’de zaten mevcut olan özellikleri de içerecek.

Bu listeyi internet üzerinden çeşitli kaynaklardan derlediğimizi unutmayın. Bu sızıntılar, kaynaklar tarafından görüntüleme ve tıklamalar için tahrif edilebilir.

Vikendi, Vikendi 2.0 Olarak Geri Dönüyor

Bazılarına göre PUBG Mobile 1.4 global versiyonunda kaldırılan Vikendi haritası geri dönüş yapıyor. Görebildiğimiz kadarıyla Krafton Org, Higher Definition modelleriyle tüm haritayı tamamen yeniledi.

Dino Park, Dino City olarak değişecek. İçinde daha fazla bina ve yapı olacak. Haritanın içinde özel bir zamanla sınırlı macera parkına sahip olduğu önceki etkinliklerde olduğu gibi, Vikendi’nin 1.5v’si de oyuncuların istedikleri zaman binebilecekleri kalıcı bir eğlence parkı içerecek.

Bazı yeni evler olacak ve eski evler yenilenecek. Vikendi’de sabit duran tren de haritanın her yerinde hareket edebilir. Gerçek görünmesi için birkaç tren yolu ve istasyonu eklenecek. Oyuncular ne isterlerse dilesinler tren yok edilemez ve durdurulamaz olacak.

Paramo (Yeni harita)

SEZON 19 NE ZAMAN BİTİYOR ? SEZON 20 NE ZAMAN GELİYOR ? PUBG MOBİLE YENİ SEZON NE ZAMAN 1

Kaynağa göre “Paramo” adlı oyuna yeni bir harita eklendiği söyleniyor. Bu harita şu anda PUBG PC’de mevcut.

Paramo, aktif bir yanardağ içeren bir volkanik vadi haritasıdır. Bu haritanın boyutu daha küçük, diyelim 3×3, Karakin’e benzer. Uçağın oyuncuları ve airdropları bırakacağı ve yerini bir kargo helikopteri alacağı söyleniyor. Bu harita sürümün bir parçasıysa, oyun boyutunun artmasını bekleniyor.

MG3 Silahı

Oyuna MG3 veya Maschinengewehr Modell 3 olarak isimlendirilecek yeni bir silah eklenecek. Bu silah, oyuncuların airdropta aldığı tüm zamanların favorisi M249’un yerini alacak.

MG3, 75 adet 7.62mm mermi mühimmatına sahip olacak. Bir dergi, bir alt ray ve hatta bir stoğu olmayacak. Silahın RPM’si 660 olacak ve oyuncular RPM’yi 990 olarak değiştirebilecek. (PUBG PC’de mevcut)

Atılabilir Malzeme

İyileştirici malzeme veya cephane yetersizken sizi ve takım arkadaşlarınızı ayıran kırık bir duvarın olduğu bir çatışmada mı sıkışıp kaldınız?

Bu özellik yayınlanırsa sorunu rahatlıkla çözebilir. Oyuncular ekipmanlarını etrafa atabilir, bu da oyuncuların birbirlerine bir şeyler vermesini kolaylaştırır.

Dirt Bike (Yeni Araç)

Bu güncelleme, arazi motosikleti olan PUBG PC’den hayranların favorisi bir araç getirebilir. Oyundaki geleneksel bisikletlerden daha hızlı hareket eden hafif bir bisiklet.

Güncellenmiş Metro Royale

Resmi PUBG Mobile sayfasının yaptığı paylaşımlara bakacak olursak, güncellenmiş bir Metro Royale versiyonunun tanıtımını yaptıklarını görebiliriz.

Daha önce yayınlanan sürüm topluluk tarafından iyi karşılanmadı. Geliştiricilerin modu daha ilginç hale getirmek için yenilemeleri bekleniyor.

PUBG Mobile 1.5 Global Sürüm APK

Resmi sürüm Temmuz ayında çıkacak. Piyasadaki mevcut PUBG Mobile 1.5 Global sürüm APK indirmeleri, şu anda mevcut değil ve sürüm için bir çok link mevcut olsa da Kötü amaçlı yazılımlar içermektedir. Sürüm şu anda mevcut değildir. Bu Yüzden hiç bir APK olarak indirmeyiniz. Resmi sürümün yayınlanmasını bekleyiniz, ve sitemizden indirmeyi tercih ediniz. Çünkü PUBG Mobile’nin resmi Bağlantı linklerini, paylaşmaktayız. Sahte, APKlara dikkatli olunuz.

PUBG Mobile 1.5 Global sürüm APK resmi olarak yayınlandığında bu bölüm güncellenecektir.

 

pubg mobile,sezon 18 ne zaman bitiyor,sezon 20 ne zaman,pubg mobile yeni sezon,pubg yeni sezon ne zaman,pubg mobile türkiye,20 sezon ne zaman gelecek,sezon 20 ne zaman gelecek,20 sezon royal pass ne zaman gelecek,pubg 20 sezon ne zaman gelecek,pubg mobil yeni sezon ne zaman gelecek,pubg mobile sezon ne zaman bitecek,s20 ne zaman gelecek,20 sezon pubg mobile,20.sezon,pubg s20,pubg mobile s20,pubg mobile sezon

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu