Güncel

Türk Telekom Bayileri Bayramda Açık Mı?

Kapsama alanı oldukça yaygın olan Türk Telekom, bayram ve resmi tatillerde çalışıp çalışmadığını yazımızın detayında görebilirsiniz. Her il ve ilçede onlarca bayisi bulunan Türk Telekom mağazalar grubunun iki farklı şubesi bulunmaktadır.

Birinci şubesi Türk Telekom tarafından bizzat açılıp yönetilen mağazalari ikincisi ise bayilik alan bireysel kişilerce açılan mağazalar.

Türk Telekom Bayileri Bayramda Açık Mı?
Türk Telekom Bayileri Bayramda Açık Mı?

Türk Telekom Çalışma Saatleri

Türk telekom bayilerinin çalışma saatleri 10.00 ila 22.00 saatleri arasındadır. Çalışma saatleri bağımsız bayilerde açılış saati 09.00, kapanış saati 20.00 dır.

Türk Telekom Bayileri Ramazan BAYRAMINDA Açık mı?

Kendi bünyesinde yada özel bayileri fark etmeksiniz, bayramın 1 .günü öğlen saatine kadar kapalıdır. Türk Telekom bayileri bayramın ilk günü saat 13.30 dan sonra hizmet verir. Özel açılan bayilerin bir kısmı ilk gün tamamen kapalı olabilir. AVMlerde bulunan Türk Telekom bayileri bayramın ilk günü saat 13.30 da açılırken, diğer günler saat 10.00 da hizmet verirler.

 

Türk Telekom Bayileri Kurban BAYRAMINDA Açık mı?

Özel bayiler ilk gün tamamen kapalı olurken, Avmlerde hizmet veren Tukcell bayileri bayramın ilk günü saat 13.00 dan sonra müşterilerine hizmet vermektedir. Bayramın diğer günlerinde ise saat 10.00 ila 22.00 arasında hizmete açıktır.

 

Arefe Günü Türk Telekom Açık Mı?

Türktelekom bayilerinin tümü arefe günü açık olarak hizmet vermektedir.

 

Bayramda Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Açık Mı?

Resmi ve bayram tatilleri boyunca Türk Telekom müşteri hizmetleri açık olarak hizmet verir. Dilediğiniz zaman 444 1 444  nolu numaradan müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu